2777
2789

اگه دوطرفه بود عزیزم سرانجام داشت حتما یکطرفه است

روزی بنده ای از خدا پرسید اگر سرنوشت من را از قبل نوشته ای پس چرا دعا کنم؟خدا رو کرد و گفت شاید نوشته باشم هرآنچه او دعا کرد...🤍.               خدا من نمی‌دونم چی قراره پیش بیاد خودت کمکم کن دستمو ول نکن می‌دونی جز تو امیدی ندارم:)🤍🌊شکرت خدایا.   ۲۳مهر۱۴۰۳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دوطرفه بود عزیزم سرانجام داشت حتما یکطرفه است

دوسال بعد آشناییمون دوست دختر قبلیش رابطمونو خراب کرد کات کردم منم از لجش با مردی که هیچ سنخیتی باهم نداشتیم ازدواج کردم‌ هرراهی رفتم طلاقم نمیده، الان دچار عشق ممنوعه ام،اونم به امید طلاق من صبر کرد دید نمیشه ۴ساله ازدواج کرده،جفتمون عذاب میکشیم ولی من دیگه کشش ندارم حالم بده عذاب وجدان دارم هم در حق همسر خودم هم همسر اون دارم نامردی میکنم تورو قرآن قضاوتم نکنید که کردم سرم اومد،کمکم کنید فراموشش کنم 

2803
دوسال بعد آشناییمون دوست دختر قبلیش رابطمونو خراب کرد کات کردم منم از لجش با مردی که هیچ سنخیتی باهم ...

عزیزم معلومه که من قضاوتت نمیکنم چون هیچکس جای هیچکس نیست و از آینده خبر ندارم عزیزم من نمی‌دونم چی بگم فقط از خدا میخام بهار از چیزی که فکرش و کنی بهت آرامش بده و راه درست و پیدا کنی✨❤️

روزی بنده ای از خدا پرسید اگر سرنوشت من را از قبل نوشته ای پس چرا دعا کنم؟خدا رو کرد و گفت شاید نوشته باشم هرآنچه او دعا کرد...🤍.               خدا من نمی‌دونم چی قراره پیش بیاد خودت کمکم کن دستمو ول نکن می‌دونی جز تو امیدی ندارم:)🤍🌊شکرت خدایا.   ۲۳مهر۱۴۰۳