2777
2789

بچه داداشم‌ ۶ سالشه میگه میخایم بابامو ول کنیم منو مامانم  بریم خونه دایی زندگی کنیم داییم بهم پول میده  گفتم باباتو ول کنی باید بری سرچهاراه دستمال کاغدی بفروشی داییت تو خرج خودش مونده خرج تو مامانتو بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

چقدر بد گفتین اون بچه حتی اگه فرستنده پیام های مادرشم باشه با این رفتار شما دچار دوگانگی میشه و بعدا چقدر تو روحیش تاثیر میزاره

عمه منم فقط ما رو پر میکرد از مامانمون الان محتاج یه جواب سلام ماشده

چقدر زن داداشت احمقه

🥀🖤کس پیش تو دم ز زور بازو نزند🥀🖤       🥀🖤 کو انکه برابر تو زانو نزند🥀🖤        🥀🖤لب تشنه ز علقمه‌گذشتی اری🖤🥀.       🖤🥀دریا که به رودخانه رو نزند🖤🥀
2804

عزیزم بچه که اینارو نمیدونه ،خیلی حرفت نااگاهانه و بچگانه بود .

بابد میگفتی عمه جان چیزی شده از بابا ناراحتی مامان چیزی گفته 

کاربری دست دو نفره‌‌.                                             من گیسوام🧷🦋یه دهه هفتادی که دهه هفتادی ها گردن نمیگیرنش( 79 ام)😁😂

2805

سن بدی هست ۶ و ۷ سالگی یه حرفای عجیبی میزنن 

پسرخواهرشوهرم دو سال پیش ۶ ساله بود 

به بقیه گفته بود زندایی فوشم داده 

من انقدر حرص خوردم 

انقدر که من به این بچه عزیزم گفتم به بچه خودم نگفتم 

هر چی گفتم نه کسی باور نکرد 

فرداش گفت دایی منو زده 

شوهرم اصلا و ابدا دست به زن نداره اونم بچه یتیم 

انقدر قسم ایه خورد 

اخرش من گفتم توی جمع حقته 

من انقدر گفتم فوش ندادم رفتی سمت اینا حالا حقته

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2801