2777
2789
عنوان

توروخدا عمل ماموپلاستی انجام ندید😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 57956 بازدید | 362 پست
ببین من تجربشو ندارم ولی خب آدم حتی با فکر کردن بهش هم وحشت میکنه مگه میشه چند تیکه از سینه رو ببرن ...

😔😔😔

برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات میفرستین.....امیدوارم همه لحظات زندگیتون پر از شادی باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
راه طبیعی سراغ نداری برا چاق شدن

هرروز صبح برای صبحونه یدونه سیب زمینی آبپز با یدونه تخم مرغ آبپز بدون زرده و اگه کره محلی میتونی بخوری نصف قاشق کره اگه نه همون کره پاستوریزه بخور

دوستان منselentia_6 نیستم اشتباه نگیرید موقعی که من ثبت نام کردم کاربری ایشون بودن من ۵ گذاشتم 😊

انشالا خدا شفاش بده ولی کدوم مادر عاقلی ۴ تا بچه رو ول میکنه میره دنبال عمل زیبایی،اونم دست تنها. انشالا حالش بهتر بشه و به فکری به حال عقل ندلشته اش بکنین

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
بذارید باشناز خدا خواستم که امروز جواب ازمایش بیاد و با خپشحالی بیام خطاب بهش بگم که ببین دعای ادما ...

البته این خانم از دوست شما لجش گرفته ....از دلسوزی میگه و ناراحتی

بدجنس نیست بنده خدا

لجش گرفته که مادر ۴ تا بچه چرا چنین کاری کرده

2804
هرروز صبح برای صبحونه یدونه سیب زمینی آبپز با یدونه تخم مرغ آبپز بدون زرده و اگه کره محلی میتونی بخو ...

اینا با نون؟ خیلی کم حوصله ام از درست کردن صبح این چیزا و خوردنشون مثلا صبا فقط دوس دارم یکم نون خالی بخورم 

اینا با نون؟ خیلی کم حوصله ام از درست کردن صبح این چیزا و خوردنشون مثلا صبا فقط دوس دارم یکم نون خال ...

با نون هم میتونی بدون نون هم میشه

دیگه باید تلاش کنی

اگه حوصله نداری میتونی بری داروخونه قرص چاقی بخری اسمش گین آپ هستش خواهرشوهرم استفاده میکرد چاق شده بود

دوستان منselentia_6 نیستم اشتباه نگیرید موقعی که من ثبت نام کردم کاربری ایشون بودن من ۵ گذاشتم 😊
عزیز بشدت عمل لازمم وگرنه قصدم رو فرم بودنم نیی ۴۴ کیلو وزن کم کردم ۲ بار حاملگی داشتم ک سری دومش ۲ق ...

من نمیدونم این عمل ها نبود مردم زندگی نمیکردن اخه چه دردی افتادی تو مملکت ما همه عمل وژل لیفت بخدااا اینا همش تجارته ۱۰سال دیگه تازه عوارضش مشحص میشه

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
2805
با نون هم میتونی بدون نون هم میشهدیگه باید تلاش کنیاگه حوصله نداری میتونی بری داروخونه قرص چاقی بخری ...

همینو از عطاری خریدم داروخونه گفت فقط پودرشو داره...قرصاش رنگشون ابیه و‌بزرگ...بنظرت مثل همن؟

همینو از عطاری خریدم داروخونه گفت فقط پودرشو داره...قرصاش رنگشون ابیه و‌بزرگ...بنظرت مثل همن؟

پودرشم امتحان کن

آهان پودر جوانه گندم هم میگن عالیه با ماست بخورید

اینجور ادمی دعا کردن نداره، اخه کسی با چهارتا بچه قد ونیم قد فکر عمل باریکی شکمشه، بگو بشین بچه هاتو ...

بخدا اینا هارن‌ هار وگرنه نمیگی بچه سه سالتو کجا بذاری ی درصد احتمال میدادی دو شب بیشتر بمونی  اسی نارحت نشی ولی من اینارو میگم هار  اخه با بچه سه ساله  برا کی این کارو میکنی ؟شوهرت؟ شوهرت ۱۵ سالگی تو رو هم دید با اون اینجور شدی  دارم اتیش میگیرم برا بچه سه سالش 

برا بچه محصلش

2801