2777
2789
عنوان

توروخدا عمل ماموپلاستی انجام ندید😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 21910 بازدید | 248 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خودتون و جونیتون رحم کنیدخودتونو همینجور که هستیذ دوست داشته باشید مطمعن باشین بقیه هم دوستتون دا ...

خدا خیرشون نده ی عده رو که کاری کردن بقیه خودشونو بکشونن زیر تیغ این عملای پر ریسک 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
2803
عزیزم یسریا بس که فرم سینه هاشون داغون میشه واقعا دیگه راهی جز عمل نیست نمیدونستم خطرناکه

نه خطرناک نیست من انجام دادم این خانم چندتا عمل و تو یه روز انجام داده که خیلی اشتباهه بدن چقد توان داره مگه؟ ایشالا هر چه زودتر حالش خوب میشه و برمیگرده پیش بچه هاش

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
ایرادی نداره. من تهران عمل نکردمسایز رو میگن دست خودت نیست ولی من شنیدم دکترهای حرفه ای میتونن کوچک ...

شما فقط لیفت کردی یا کوچیک هم کردی؟ چرا راضی نیستی؟ چی شده مگه؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
به خودتون و جونیتون رحم کنیدخودتونو همینجور که هستیذ دوست داشته باشید مطمعن باشین بقیه هم دوستتون دا ...

اسی من میخواستم مامو ولایتی انجام بدم تازه من ی دختر جوونم و سینه هام مشکل خاصی نداره پره میخواستم یکم کوچکتر شع اینجوری گفتی ترسیدم

نه خطرناک نیست من انجام دادم این خانم چندتا عمل و تو یه روز انجام داده که خیلی اشتباهه بدن چقد توان ...

چند سال پیش خواهرم بینیشو عمل کرد توی بخش یه خانومی چربی های شکم و پهلوش رو عمل کرده بود دخترش گفت بیا مراقب مامانم باش تا برمیگردم خانومه از من حالش بهتر و سرحال تر بود همش زنگ میزد ب اینو اون مژدگونی عملشو میداد و کرکر میخندید

2804
چربی شکم و پهلو دراوردهسینه ها رو کوچک و لیفت کرده

الهی که خداوند به ۴تا بچش رحم کنه وشفا پیدا کنه 

واقعا ارزش داره خودتو بدی زیر تیغ جراحی 

یعنی اونقدر جون آدما بی ارزش شده

خودش هیچ چرا یه درصد فکر نکرد اگر برنگشت بچه هاش  چی میشن

خواهشا بالاسرش قرآن زیاد بخونین

دعا بخونین وصوتی بزارین براش

قربانی اول و آخر این رقابت های زیبایی زنا ها هستن دکترا و تولید کننده های لوازم آرایش از کمبود اعتما ...

😔😔😔

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2805
2801