2777
2789
عنوان

کمک کمک خواببببببب

668 بازدید | 83 پست

من حدود یکی دوسال و بیشتر پیش 

خواب دیدم یه جایی رو یه رودی که میدونستم فراته با نخل کنارش حس میکردم دو نفر کنارمن بعد یه اقایی نشسته بود روی صندلی که من میدونستم امام حسینه:)))) خیلی خوش چهره با یه لبخند خیلی خیلی قشنگی که داشت به من میزد من دستپاچه شدم انگار لکنت بگیری گفتم س س سلام ایشونم سرشون رو تکون دادن و لبخند زدن کنارشونم یه اقای قد بلندی بود کنار امام حسین که میدونستم حضرت عباسه بعد صحنه عوض شد من دیگه امام حسینم رو ندیدم یهو دیدم یه خانمی که پوشیه دارن با یه دختر بچه کنارشون که ایشونم همون مدل پوشیه و چادر رو داشتن من میدونستم حضرت زینب و حضرت رقیه هست حضرت زینب یه پرچم رو گرفتن جلوی من یعنی دادن به من بعد هر دوشون رفتن از پله هایی که نور بود بالا بعد نگاه کردم همون اقا که با امام حسین بود یعنی حضرت عباس کنار همون رودن منم پشت سرشون رفتم 

بچها خودم حس میکنم خاب نبوده وقتی زندگی پس از زندگی رو میبینم فکر میکنم مرده بودم

از چند تا روحانی تعبیرش رو پرسیدم ولی خیلی چیزی نمیدونستن 

بچها حستون رو ترو خدا به این خاب بگید این خواب تنها امیده منه

عزیزدلم مشابه خواب شمارو یک نفر توی همون کانال تعریف کرده بود 

خانم بهشون گفت وقتی از چهره مذهبی علم پرچم یا شمشیر و نیزه بگیرید نشون دهنده این هست که شما برای کاری برگزیده شده اید

حضرت زینب پرستار بوده و به نظر من نشون دهنده این هست که شما برای پزشکی و پرستاری از افراد ناتوان و بیمار برگزیده میشی

اون بنده خدا هم از علی اکبر شمشیر گرفته بود و بهش گفت برگزیده میشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
2804
2805
2801