2777
2789
عنوان

دقیقا به چیه خدا امیدوار باشم💔😭

218 بازدید | 53 پست

نه اندام خوب دارم استعداد چاقی دارم

قدم خیلی کوتاهه

زشتم

رنگ پوست صورتم تیرس‌

پوستم پر از جوش

خوشگل نیستم

تو هنر استعداد ندارم صفرم صفر

رشد موی خیلی کم

مژه کم پشت

دندون های کج

هرچقدر هم مسواک بزنم بازم زردن

انگشتای زشت تپل

ناخونام‌ خیلی زشتن‌ خیلی 

صدف هاشو کوچولو

پشت زانوم‌ پر از ترک پوستی

از نظر درسی هرچقدر تلاش کردم نمونه قبول نشدم اینم از وضیعت الانم میخونم میرم سر جلسه امتحان خراب میکنم

نمازم رو هم میخونم و خدا منو نمیشنوه

خیلی سعی میکنم دل کسی رو نشکنم یا تهمت نزنم سرم تو زندگیه‌ خودمه ولی باز خدا باهام لجه

هیچکی دوسم نداره جز خانوادم

صدام بده

دقیقا چجور به خدا امید داشته باشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

الان خدا دندوناتوسفیدمیکنه یا جوش صورتتومیبره؟ این جور چیزارو‌خود آدم باید یه حرکتی بزنه تا کم میاریم میگیم خدا 

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
وقتی یه همسری خ‌شگل ،خوب و همه چی تمام گیرت اومد ک عاشقانه کنارت زندگی کرد غون موقع میفهمی خدا چقد د ...

شما آنقدر مغزتون کوچیکه که همه چیو تو شوهر میبینین 

من شوهر موهر‌ نمیخوام

2804
فقط به ظاهرت توجه داری اعتماد به نفست خیلی کمه چی باعث شد فکر کنی خیلی زشتی

انچه عیان است چه حاجت به بیان است 

خودم میبینم

و اینکه اعتماد بنفس کاذب ندارم حقیقت رو پذیرفتم

خب در مورد ظاهرت که ژنتیکت هست دیگ

حتما یا به خانواده پدرت رفتی یا خود پدرت 

یا به خانواده مادرت یا خود مادرت 

و یا ترکیبی.هر چند که همه زیبایی خودشون رو دارن. شماهم قطعا همینطور. 

نمونه ام که حتما درس خوندی  نمیگم درس نخوندی ولی بودن کسایی که از شما بیشتر خوندن دیگ. 

حالا نقش خدارو من متوجه نشدم. 😑

الان خدا دندوناتوسفیدمیکنه یا جوش صورتتومیبره؟ این جور چیزارو‌خود آدم باید یه حرکتی بزنه تا کم میاری ...

مگه مسلمون نیستی؟ کتابت قرآن نیس؟

نمیگی خدا همه چیو افریده؟ پس دندون منو کی آفرید؟ خودم؟ مه همون خدایی که بهش اعتقاد داری 

2805
زدی رو دوری ک نمیشه نگهت داشت😂 تا فردا با این حالت میتونی بد بگیدختر ت چیزای خوبم داری حتما رو اون ...

هیچی ندارم

همون خدایی که منو آفرید خودش میدونه هیچ نقطه مثبتی ندارم

دورت بگردم همش که دست خدا نیست .

یادمه چهارده سالم بود انقدر از نظرم زشت بودم ک وصیت نامم نوشته بودم من می‌خوام بمیرم چون ابروهام فلانه،دماغم بهمانه ،هیکلم اینه ... وقتی نوشته هاتو دیدم یاد خودم افتادم 

ولی شانس خوب یا بد اون شب دارو ها اثر نکرد و زنده موندم 

صبح بابام گفت همه چیز که دست خدا نیست .خدا خلقت کرده با یه روح زیبا قسمت دست خودته .

شروع کردم از اون روز ورزش کردن .منم عین تو استعداد چاقی دارم هیچ اون زمان بلانسبت خرسی بودم برا خودم😅

الان به قول مامانم رو دست باربی .فقط مراعات غذایی و ورزش تو خونه و پیاده روی .ولی هر روز 

صورتم جوش میزد رفتم دکتر مشکل هورمونی بود .دارو داد چند وقت بعد کامل رفت 

پوستم ذاتا روشنه ولی زرد شده بود .دیدم ویتامینام کمه دندونامم خراب می‌کنه ...

ببین همش دست خودته🙂 دلت با خدا باشه .اینا وظیفه توئه به ظاهراً برسی نه خدا .

باطنتم قشنگه چون بد کسیو نمیخوای خدا وقتی بیوفتی تو مسیرش باور کن تنهات نمیذاره هیچ هولتم میده بری جلو 

فقط شروع کن

2801