2777
2789
عنوان

زده به سرم برم قالیبافی یاد بگیرم

1163 بازدید | 86 پست

توخونه قالی ببافم ؟ به شوهرم میگم میگه خیلی احمقی 😑ولی چرا؟ من که به خاطر دخترم نمیتونم برم سرکار خیلی شیطونه شوهرمم راضی نمیشه بزاریم مهد برم سرکار فکر کردم تو خونه قالی ببافم که بهتره هم تو خونه ام هم مجبوری نیس هروقت تونستم میبافم آخر سرم یه چیزی دستمو میگیره که بهتر از بیکاریه نظر شما چیه  ؟واقعا فکر احمقانه ایه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

خیلی عالیه

من یدوره رفتم آموزش دیدم و یه تابلو کوچیک یافتم...حس خوبیه

انگار تاروپودش بهت آرامش میده

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2804

تابلو فرش برو یاد بگیر گلم 

پیاو نه‌ماوه ... 🚶... نذار بهترین ورژنت با آدم نامناسب هدر بره ... برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید، برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید، برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید، برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید، آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی ...گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
نه خوبههمسایه ما با قالی بافی خودشو بیمه کرد الان حقوق میگیره

چقد خوب😍نمیدونم چرا خودمم خیلی علاقه دارم یاد بگیرم اون سری به شوهرم گفتم دخترمو بزاریم مهد برم سرکار اصلا یه اداهایی درآورد که نگو که اگه بلایی سربچه من تورو میکشم بشین سرخونه زندگیت ولی تا بحث پول میشه منت میزنه که تو که کارنمیکنی براهمین میخوام شده تو خونه هم کار بکنم حداقل یه پولی دستم بیاد

2805
خیلی عالیهمن یدوره رفتم آموزش دیدم و یه تابلو کوچیک یافتم...حس خوبیهانگار تاروپودش بهت آرامش میده

سلاااااااام 😍 😍 😍 فداتون بشم چه حس خوبی میگیرم ازتون 🥰🥰🥰🥰

خوبین؟

پیاو نه‌ماوه ... 🚶... نذار بهترین ورژنت با آدم نامناسب هدر بره ... برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید، برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید، برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید، برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید، آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی ...گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
چقد خوب😍نمیدونم چرا خودمم خیلی علاقه دارم یاد بگیرم اون سری به شوهرم گفتم دخترمو بزاریم مهد برم سرک ...

خوبه انجام بدین

بعد خودتون رو بیمه قالیبافان میکنید و در آینده حقوق دارید. 

معجزه کن صبر مرا 
سلاااااااام 😍 😍 😍 فداتون بشم چه حس خوبی میگیرم ازتون 🥰🥰🥰🥰خوبین؟

سلام خوشگلم

خدا نکنه عشقم  

منم با وجود شما حالم خوب میشه  

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2801