2777
2789
عنوان

از عذاب وجدان خوابم نمیبره

144 بازدید | 9 پست

بچه من خیلی بد غذاست  امروزم مهمون داشتیم سرم گرم پذیرایی شده بچم گشنه خوابیده  اصلا به فکرمم نرسید بهش غذا بدم چیکار کنم خیلی عذاب وجدان دارم بیدارش کردم بازم گرفت خوابید تا حالا بچون گشنه خوابیده ؟ خیلی عذاب وجدان گرفتم 😞😞

نی نی یار تو رو خدا منو لغو کاربری نکن این سایت رو خیلی دوست دارم کاربری سوممه ❤️ یا ربیم الله شکر 🥰تبریز مارالیام🥰 بر قامت دلربای مهدی صلوات. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
اینقدر گشنه خوابیدم اندامی شدم

بچم لاغره بد غذاست اگه من بهش به زور غذا ندم اصلا نمیخره

نی نی یار تو رو خدا منو لغو کاربری نکن این سایت رو خیلی دوست دارم کاربری سوممه ❤️ یا ربیم الله شکر 🥰تبریز مارالیام🥰 بر قامت دلربای مهدی صلوات. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بچم لاغره بد غذاست اگه من بهش به زور غذا ندم اصلا نمیخره

نمیخوره ببخشید

2804
وای عزیزم چیزی نیس کهخودمونم شده یه وقتایی گشنه بخوابیمچیزی نمیشه که با یبار گشنه خوابیدنانقدر به خو ...

فدات بشم من قبلا هم چند باز گشنه خوابیده