2777
2789

میرم شهر مادرم حالم بد میشه چون برادرم فوت شده و فضای اون خونه اذیتم میکنه وکلا اون شهر دیگ دوست ندارم

باخانواره شوهرمم ک میونمون خوب نیست وقطع ارتباطیم خودمم شهر غریبم وتنها حالم بده زده ب سرم خانواده شوهرم ببخشم ورابطه برقرار کنم 

حال حوصله دنیا  زندگی رو ندارم نمیتونم شاد باشم دیگه با مرگ برادرم یه غم همیشگی تو قلبم رخنه کرده وچیزی شادم نمیکنه😔تواین مصیبت خانواده شوهرم تنهام گزاشتن

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
رابطه ت چرا انقد شبیه رابطه ایران خودمونه؟ با هیشکی ارتباط نداری...

چون بدبختم 😔خانواده خودم  که ابن بلا سرشون اومده هممون ناراحتیم خودم از شهرمو دیگه بدم میاد

2805

منم مثل تو تنهام. ولی شرایطم یه جور دیگه تخمیه. خانواده خودم هر کدوم با همسراشون ارتباط خوبی ندارن، همیشه شکایت دارن و ساعتها حرف میزنن از ناراحتی هاشون. حتی پدر مادرم نزدیک دو ساله با هم قهرن، نمیشه رفت خونه اشون... گاهی تنها میرم با اینکه باردارم، ولی کسیو ندارم... خانواده شوهرم باز یجور دیگه با هم ناسارگارند... از منم بدشون میاد... منم نمی دونم با این تنهایی ها و حسرت ها چکار کنم. تنهایی خیلی بده 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست پیداکن کسی که به وقت سختیت کنارت نبوده بدردنمیخوره

اگر یوقت اومدن سمتم یا عذر خواهی چیزی کردن چی؟چون میونمون خوب نبود اینطوری کردن قبلنا خوب بودیم

2801