2777
2789

یه سوال اگه دختر مجرد بودین تازه داداشتون زن گرفته بود احساس بدی نداشتین  که شما هنوز نتونستین ازدواج کنید . دختره هم سن شماست و کلی داره خوش میگذرونه؟

واقعا چرا اینجوری شدم 😔از دست خودم ناراحتم که از این قضیه ناراحت میشم . 

اونجوری نه

ولی تا حرف ازدواج داداشم میشه افسرده میشم

امَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ✨️🤲خدایا به من و خانواده ام و تمام دوستانم و تمام کسانی که با آنها در ارتباط هستم سلامتی/آرامش/کار وبخت خوب/رفاه / فرزند و خوشبختی هدیه کن✨️خدایا ما را به حال خودمان وامگذار و تا ابد حب حسین را سهم دلهای ما کن🤍🥺✨️خدایا به بیماران سلامتی به مجردین بخت خوب به متاهلین  خانه ایی پر ازعشق  و به فرزندانمان لبخند و شادی را هدیه کن🤲❤️بگو الهی آمین✨️(دعای دست جمعی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه کلا تو حال و هوای ازدواج نیستم من

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•|
2803
2804

نمیدونم داداش ندارم 

ولی‌من زودتر از خاهر بزرگترم ازدواج کزدم اونم ناراحت بود 

بعضی شبا صدای گریه شو میشنیدم 

چارپنج ماه بعد من ازدواج کرد 

ولی اون چار پنج ماه از دماغ من اومد رسسما لذتی نبردم

2805
2801