2777
2789

امروز بعدظهر بعد از پختن آش نذری یه چرت زدم. خیلی خسته بودم. من تو اتاق خوابم بودم. دخترمم تو اتاق خودش که میره از آشپزخونه یه کاسه آش براخودش بیاره(سرش توگوشیش راه میرفته)۱۴سالشه. سالن تا آشپزخونه یه راهروی ورودی داریم.  یهویی جیق زد مااااااماااان. بعد گریه و فرار سمت من.منم ازخواب وحشت زده بیدارشدم گفتم چیه. گفت یه چیزی شبیه یه مثلا بچه ۶ساله حالا دقیقا بچه نبوده اومده جلو پاهام با پام لگدش کردم و فرار. منم گفتم حتما سرت توگوشی بوده حواست پرت بوده. من دوباره به چرتم زدنم ادامه دادم😅 یهو بختک اومد و نزاشت دیگه چرت بزنم. هی بیدارشدم نشستم. سیلی زدم به صورتم. بسم الله گفتم . دوباره دراز کشبدم .بازم بختک اومد سراغم دوباره نشستم سوره ناس وخوندم صلوات گفتم دوباره دارز کشبدم  بازم بختک اومد. بعد توهمون حالت گفتم تو نی نی سایت یه کاربری گفته اسم حضرت علی و بگی بختک ولت میکنه. منم به ولله تا علی بدنم شروع کرد به لرزیدن احساس کردم سرم از تنم داره جدا میشه. وحشتناک بود. هی میگفتم یا علی یا علی ولی بختک ولکنم نبود. بزور پاشدم یه لیوان آب خوردم. حالت نیمه دراز کشیده بازم اون حالت بد بختک و یه چیز سیاه حالت سایه گوشه چشمم میدیدمش. اصلا حال خوبی نبود. یه باره به فکرم افتاد حرز امام جواد (ع) توگوشیم دانلود دارم گزاشتم خوند و نشستم .دیگه نخوابیدم و حالمم بهتر شد. ولی امشب میترسم بازم بیاد سراغم😭😭😭😭

خداوندا تویی حامی وحاضر

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
🥺😭شوهرهم میگه قبلنا اینطور ماهی دو سه بار میشم فقط تو رو خدا ولم نکن کسی میدونه واقعاااااا چطور می ...

اگه راهی پیدا کردی توروخدا بمنم بگو. من فک کنم ترس کردم دیگه تا چند وقت درگیرم باهاش. یادمه ۱۷سالم بود بازم یه شوک بهم وارد شد بدجور دگیر شدم بابام رفت مشهد برام دعا گرفت خوب شدم .البته تا یه مدت.

خداوندا تویی حامی وحاضر