2777
2789
عنوان

دوستم حسابداری قبول شده خیلی فخر میفروشه

| مشاهده متن کامل بحث + 5372 بازدید | 629 پست
نه اتفاقا میاوردم من رتبم 11هزار بود حتی پیرا پزشکی هم میاوردم ولی پیرا پزشکیم نزدم فقط سه تا رشته پ ...

با ۱۱ هزار پیراپزشکی روزانه قبول میشدی  شهر های دیگه فیزیوتراپی رادیولوژی،  به نظرم میرفتی نمیموندی

از وقتی نفرین کرده کلافه شدم

قبلش هر چی از دهنت در اومد بش گفتی

بعد از نفرین ترسیدی؟

از دل شکسته نمیترسی؟از ناامید کردن یکی که جای خواهرته نمیترسی؟از اشکاش نمیترسی؟ازینکه واقعا باعث شی مسیرش عوض شه و شکست بخوره نمیترسی؟

حتما باید نفرینت کنن تا جمع کنی خودتو؟

خیلی حس بدی منتقل کردی به من

ارزو میکنم دلت اینقد مهربون و رنگی و صاف بشه و دیگه با کسی اینجوری حرف نزنی چون حتی اگه نفرینم نکنه کارما وجود داره، خدا حواسش هس چی میگی و چیکار میکنی

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

والا میگه نفرین ترسیدم

با دعای گربه سیاه بارون نمیاد 😃😃

ما به هم نخواهیم رسید.                                                 اما بهترین غریبه ات خواهـم مانـد.                                   که تو را از دور برای همیشه دوســتت خواهم داشت 🖤....
2803
قبلش هر چی از دهنت در اومد بش گفتیبعد از نفرین ترسیدی؟از دل شکسته نمیترسی؟از ناامید کردن یکی که جای ...

یعنی چی آنقدر به همه رشته ها توهین کرد گفت حسابداری مال بیکار هاست منشی میشن نیشخند میزنم کلی چیز دیگ گفت به مدیریت بازرگانی و...طرف معلومه هیچی نیاورده عقده هاشو اومده خالی کنه 

ما به هم نخواهیم رسید.                                                 اما بهترین غریبه ات خواهـم مانـد.                                   که تو را از دور برای همیشه دوســتت خواهم داشت 🖤....
2804
استارتر ایشونو ببخش به خاطر من لطفاحداقل انقدری قلبش پاک هست که در صدد جبران حرفاش براومد و فهمید که ...

کاش قبل ازینکه حرف بزنه بفهمه میخواد چی بگه

دل رحمی یعنی نتونه ارزوی بد کنه برا کسی

وگرنه حلالیت طلبیدنو همه بلدن🌱

با ۱۱ هزار پیراپزشکی روزانه قبول میشدی شهر های دیگه فیزیوتراپی رادیولوژی، به نظرم میرفتی نمیموندی

بیا به اون خانم محترم که هی داره به من میگه حسابداری نیاوردی حرست گرفته ثابت کن

من فقط ارزوم پزشکیهههههه

خداشاهده حاضرم هرکار بکنم فقط بگه حلال کردمشب خوابم نمیبره

حلالت میکنه 

الان عصبانیه

ولی شما هم باید برای بخشیده شدن واقعی، دیگه اینجوری تند نری

بعضی وقتا ادما اعصابشون خرده و دل شکسته هستن. اونجور مواقع اگه میتونی دلداری بده و سعی کن مرهم بذاری روی زخمشون

اگه نمیتونی سکوت کن

اینجوری بخشیده میشی. زندگیت هم عالی میشه

2805
خداشاهده حاضرم هرکار بکنم فقط بگه حلال کردمشب خوابم نمیبره

اون برای زمانی هست که شما کاری بدی در حق اسی کرده باشید از کی تا حالا جواب دادن به بقیه نفرین میکنن که بریم  دنبال حلالیت

2801