2777
2789
عنوان

دوستم حسابداری قبول شده خیلی فخر میفروشه

| مشاهده متن کامل بحث + 5739 بازدید | 629 پست
الان برو تو تموم استخدامی ها بگرد زدن استخدام منشی و حسابدار به یک منشی که به امور جسابداری وارد باش ...

😂😂نه دوست عزیز کدوم  حسابدار میاد منشی بشه چنین چیزی اصلا نیست حسابداری یه شغل جدا هست اصلا 😑😃😃

ما به هم نخواهیم رسید.                                                 اما بهترین غریبه ات خواهـم مانـد.                                   که تو را از دور برای همیشه دوســتت خواهم داشت 🖤....
شما برو 4سال دیگه به حرفم میرسی وقتی که دنبال کار بودی الان حسابداری یه شغل با لول پایینه 4سال بخونی ...

سطخ سوادت از بچه کلاس اولی هم کمتره،😃😃

ما به هم نخواهیم رسید.                                                 اما بهترین غریبه ات خواهـم مانـد.                                   که تو را از دور برای همیشه دوســتت خواهم داشت 🖤....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر قشنگمتو جای خواهرمینه توهینی کردی نه حرف بدی زدی فقط هدفتو گفتی رفتار دوستات خیلی زشت بود نم ...

:))))))))) مرسی از درکت حالم بد بود فردا میخام شروع کنم پر قدرت 

خسته شدم از بس حرف شنیدم دعا کن برام امسال دیگه قبول بشم 

الان برو تو تموم استخدامی ها بگرد زدن استخدام منشی و حسابدار به یک منشی که به امور جسابداری وارد باش ...

عزیزم حسابدار معمولی با حسابدار حرفه ای فرق میکنه

اونو بدون تحصیلم میشه دوره دید انجام داد

ولی حسابدار حرفه ای مسلط به it و نرم افزارای خاص

بحثش فرق میکنه درآمدشم همینطور

اونی که حسابدار یه شرکت بزرگ و خفنه منشی نیست که

یک عدد عاشقِ نودل هستم😋🍜 اگه تاحالا نودل نخوردی یا بنظرت خوب درست نکردی بگو که دستورشو برات بفرستم🤗💙 خانوم وکیل آینده😍📚 یکی از شانسای زندگیم این بود که شمال به دنیا اومدم🥲🌿 تو زمینه های زبان انگلیسی ناخنکاری، شمع سازی، سنگ مصنوعی، کیک پزی و معرفی کتاب میتونم راهنماییت کنم🤓💁🏻‍♀️
2803
آره واقعا خدا نسل مارو منقرض کنهو همچنین خدا نسل اونایی که میان با دانشگاه قبول شدنشون اونایی که دان ...

اره خدا اونایی که پز میده هم منقرض کنه 

بعد مگه ما به امثال شما گفتیم برین پزشکی که از سختیاش به ما میگین! خودتون خواستین حق هم ندارین مقایسه کنید اگه از سختیاش مینالین از اول نمیرفتین انگار از اونور بوم افتادین

قشنگترین نصیحت زندگیمو عمم بهم کرد: گفت جوری زندگی کن که من فوش نخورم😐😂                                                         الان ۱۴۰۳/۵/۱ در سخت ترین مرحله زندگی هستم دلم میخواد وقتی که از این بُرهه ی سخت زندگیم عبور کردم وقتی که این امضامو دیدم بگم دیدی گذشت هرچند سخت ولی گذشت و ارزش اینهمه بغض و گریه،بیخوابی، استرس زیاد، فکر و خیال، ریزش مو،پوست کدر،چشمای پف کرده و گود،و از همه مهمتر افســردگی رو نداشت نداشت و نداشت.
سطخ سوادت از بچه کلاس اولی هم کمتره،😃😃

آنقدر حسابدار دیدم بهترین حقوق رو دارن بهترین شرکت کار میکنن دردسرش هم از پزشکی کمترع 😃😃به تایم تفریح هم میرسن خواهشاً قبل از نظر دادن اطلاعات داشته باشد همین طوری از تخیلاتتون حرف نزنید 

2804
من از نفرین هایی امثال این نمیترسم تا خدا نخواد برگی از درخت نمیوفته ایشون جایگاه شغلی عزیزانمون رو ...

فکرش کن دکتر نشده داره اینکار میکنه

خدا خر رو دید ک بش شاخ نداد

این کاربری دست سه تا رفیق دهه هشتادیه.
حسابداری مگ فخر داره اخرش باید بره میوه فروشی خخخ

وقتی شعور نداری و خانوادگی بی شعور هستید 😃😃

2805
فکرش کن دکتر نشده داره اینکار میکنهخدا خر رو دید ک بش شاخ نداد

بخدا 🤣😂😂باور کن آنقدر سوخته که اومده تاپیک های منو خونده 😃😃دروغ گفته دستش رو شد پلی

عزیزم حسابدار معمولی با حسابدار حرفه ای فرق میکنهاونو بدون تحصیلم میشه دوره دید انجام دادولی حسابدار ...

دقیقا

منم یه حسابدار می شناسم در حد یه دندون پزشک در میاره

بستگی به مهارت و زبل بودن خود طرفه 

یه سری شغلا اسم در کردن ولی میشه از شغلای دیگه هم همون قدر در امد داشت

8سالته...هفته اخر اسفنده...ساعت 10 صبح زیر پتوی گرم بیدار میشی هوا هنوز تاریکه میری پشت پنجره رو نگاه می کنی می بینی داره بارون میاد... پنجره رو باز می کنی بوی نم بارون تمام وجودتو پر میکنه... چند قطره بارون به صورتت می خوره... بوی غذای مورد علاقت کل خونه رو گرفته... زندگی هنوز زیباست ☘
2801