2777
2789

هفته ی پیش باهاشون رفتم بیرون و مادر خرج شدم

یک میلیون هفتصد شد

حالا همشون پولدار و گوشی هاشون ایفون سیزده.

بعذ همون شب گفتن شماره کارت بفرست

منم فرستادم توی گروهمون

ولی یک نفرم ب روی خودش نیورد و نریخت 

واقعا بعضیا این قدر ب پولداریشون مینازن حتی دنگ خودشونم نمیدن

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

ریپ بزن شماره کارتو بگو ، یک میلیونو هفتصد معذرت 

کاربر نازنین و‌ مودب سایت 🎀🫠 یبار اومدم سایت ، میخواستم کامنت یه کاربر حق‌گو رو لایک کنم نشد ، چون حتما باید ثبت نام میکردم ، موقع عضویت یه اسم الکی زدم همین <بدبخت۰۰۹> ازون به بعد موندگار شدم تو سایت ولی نشد اسم کاربریم عوض کنم 😁🥲

2804

وقتی میرین بیرون همونجا شماره کارت بگیرین دونگتونو بریزین به حساب یک نفر بعد برید پول پرداخت کنید

کاربر نازنین و‌ مودب سایت 🎀🫠 یبار اومدم سایت ، میخواستم کامنت یه کاربر حق‌گو رو لایک کنم نشد ، چون حتما باید ثبت نام میکردم ، موقع عضویت یه اسم الکی زدم همین <بدبخت۰۰۹> ازون به بعد موندگار شدم تو سایت ولی نشد اسم کاربریم عوض کنم 😁🥲

2805
زشت نیس.؟

زشت کار اوناعه😂

من آدم خسیسی نیستما ولی ب دنگی حساسم شاید چون خودم اینجوری نیسمهمیشه میگم شاید طرف کل پولش همونقدر ب ...

دقیقا منم 

حتی شده مثلا صد تومن دنگم میشه

همون لحظه شماره کارتشو میگیرم واریز میکنم 

بگو یکی واسم مثلا ۳۰۰ زده شما بودید بچه ها؟

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2801