2777
2789

من 15 سالگی با اینکه درسم خوب بود ازدواج کردم همسرم معلمه الان خونه خودمم و 17 سالمه دارم درس میخونم و واسه معلمی برنامه ریختم 

ولی خیلیا میگن من بدبخت شدم به نظرتون راست میگن؟ 

زندگیه معمولی دارم 

کل زندگیم سه تا دوستمی با شوهرم و خانواده 4 نفرم با مامان بزرگم 

وضع پدرمم بد نیس که بگم از خونمون فرار کردم

اگه فوش دادی جواب ندادم بدون از بیشعوری خودت بوده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

خب شما قطعا یه سری تجربه ها رو از دست میدی

ولی لزوما به معنای بدبخت شدنت نیست

من  مصی ام، ۲۵ ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

دیگران تایین نمیکنن خوشبختی یا بدبختی شما رو!!

خوشبختی یه حس درونیه اگه خودت از وضع زندگیت راضی هستی و احساس خوشبختی داری دنبال تایید دیگران نباش!

جدید نیستم دوستان😐💔💔💔
2804

نه عزیزم اگه زندگی خوبی داری خوشبختی حالا تلاشت را بکن به بقیه خواسته هاتم برسی

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
خودت چی فک میکنی؟حرف بقیه رو ولش کنشوهرت خوبه؟ احساس خوشبختی میکنی حالتون خوبا کنار هم

من نه 

ولی بقیه میگن بدبختی بعضی وقتا میشینم فک میکنم میگم شاید من اشتباه کردم 

اگه فوش دادی جواب ندادم بدون از بیشعوری خودت بوده 

زر میزنن اگه دوست داره و مانعت نمیشه برای ارزو هات سفت زندگیتو بچسب منم همسن تو بودم خیلی با حرفاشون اذیتم کردن الان 26 سالمه اینقدر زود میگذره اصلا متوجه نمیشی رو خودتو زندگیت تمرکز کن

2805
من نه ولی بقیه میگن بدبختی بعضی وقتا میشینم فک میکنم میگم شاید من اشتباه کردم

بقیه همیشه یه حرفی واسه گفتن دارن

مجرد بودی هم هی میگفتن کی میخوای شوهر کنی

خوشبختی یه حس درونیه به حال دلت بستگی داره

افکار منفی به ذهنت راه نده

اگه همسرت خوبه و هواتو داره خداروشکر کن و واسه پیشرفتت تلاش کن

2801