2777
2789

من خیلی مطالعه میکنم و اطلاعات عمومی خوبی دارم بنظرم، دوست داشتم تاپیک های مفید بزنم راجب چیزایی که میخونم ولی می‌دونم اصلا طرفدار ندارد و ارزش ندارد برای ۸-۷ تا بازدید که احتمالا نمی‌خونن و سریع میزنم بیرون وقت بذارم تایپ کنم😵‍💫😵‍💫😵‍💫

درد و نفرررین

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

متاسفانه حقیقته اینجا تاپیکای مفید و نمیخونن فقط تاپیکای جنجالی خونده میشه و میره تو پربازدید ها 

یه دختر ۲۰ساله ام اهل شمال کشور 😍😍متاهلم 💍❤️و متعهد به مردی که الان تمام داراییه منه مردونه پام وایستاد منم زنونه پاش وایمیستم✋️🥲❤من خانوم‌ِ یه آقای تخسِ چشم و ابرو مشکی با موهای فرفری ام😍😍🥲عاشق بچهام ولی خودم هنوز مادر نشدم 🥲🥲عاشق غذا خوردنم ولی فعلا رژیمم😁😁۱۸کیلو کم‌کردم و هنوزم کلی مونده تا هدفم 😌💪عاشق کتاب خوندن و رمان هام 🤭راستی کاربری چهارممه عضو جدید نیستم😬
2803
متاسفانه حقیقته اینجا تاپیکای مفید و نمیخونن فقط تاپیکای جنجالی خونده میشه و میره تو پربازدید ها

آره منم وقتی میبینم کسی تاپیک مفید یا سوال فلسفی ای چیزی می‌پرسه سعیمو میکنم تشویقش کنم که بیشتر این کارو کنه

حتی اگه یک نفر استفاده کنه شما رسالتت و انجام دادی

من  مصی ام، ۲۵ ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2804

اینجا هرچی تاپیک خاله زنک تر بهتر😑

منم اوایل تاپیک روانشناسی کودک میزدم هیچکس نمیومد اگرم میومد فش میداد میرفت☹️😂🤦🏻‍♀️

❤️دو نفر در این اکانت وجود دارد با فاصله سنی ۴ سال 👩‍❤️‍👩😂#منو_خواهرم👭🏻
2805

اتفاقا همین ماه قبل تاپیک چه کتابی خوندید، پربازدید شده بود. انقدر خوشم اومد.

گل بهاری، بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
آره درسته🤔

تاپیک زدی منو تگ کن😘

من  مصی ام، ۲۵ ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2801