2777
2789
عنوان

3قلو دارم خلم کردنننن

455 بازدید | 44 پست

بچه ها من متولد79هستم سال یک سال بعد از ازدواجم بچه دار شدم اونم سه قلووووووو الان 3قلو هام 4ماهشون هر 3تاشون دختر نمیتونم تنهایی شوهرم بیچاره خیلی کمک میکنه ولی صبح ها میره سرکار چه غلطی کنممم

مادری خواهری مادربزرگی....

باید بیاد کمک

خدایااا حافظ فرزندانم باش 🙏🏻💜 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
2805

ی دونشونو بده ب مننن😂

سلااااام🙋🏻‍♀️من مهرسام ۱۷ سالمه🤭نامزد علی اقامونم😌😂❤️من همیشه تو نی نی سایت پلاسم عاشق حرف زدن و گوش دادن ب حرفای بقیه ام پس میتونید روم حساب کنیید:)))

ای خدا جیگرا🥰یاد سه قلوهایی افتادم که کلیپاشون میومد،میگفتن بابا مفاسب خودت باش بابا کمنمندتو ببند😂

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا! من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری؛ من چون تویی دارم و تو چون خود نداری  
2801