2777
2789
عنوان

وای خانوما یه چیزی یادم افتاد راجب گربه ملوسم

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 34 پست
بخدا انقد هم پررو بود می‌گفت خب تو همون مجتمع زندگی میکنم دیگه 😎😂یه عده هم حرص میخوردن کارت خطرناک ...

روبروی

کاربر خانم💅💄من الان انقدر خستم و حوصله بحث ندارم که اگه بهم بگی تو گربه ای جای اینکه بهت توضیح بدم نه نیستم حرفت اشتباس بهت میگم میووو  ،اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁 

یه حدسایی میزنم راجب کاربریش منم زیاد دیدمش احیانا تو تایپک حلقه نامزدی نبود نظرش؟برگشت گفت پسری که ...

والا نمیدونم تو اون تاپیک نبودم😂

ولی نظراتشون همینقد سطحی و خامه

حسین عاقبت ب خیرااا♥                                                چی گفتی تو گوش زهیرااا♥                                             حب الحسین بگن بریرااا♥                                                  بردی دل از راهب دیرااا♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند روز. پیشم ی نفر ب ی کاربر گیر داده بود ک چرا اسم شبیه من گذاشتی منو با تو اشتباه میگیرن😩😩😐😐😐

بنظرتون زندگی واقعی رو هم همینقدر جدی میگرن اینا؟

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
اینقد بدم میاد زیر18 سال هس تو سایتی کاربری هس تو همه ی تاپیکا نظر میده ی عده هم حرفشو قبول میکنندیر ...

کدوم کاربر؟

☚☜𓊉〖 اسم کاربریم 𝄞 بارون پائیزی〗 𓊈 ❀ ✿ این کاربری مهرماه ③⓪④① واگذار شد ❅متاسفانه امکان تغییر نام کاربری وجود نداشت❉ تا الان خواننده خاموش بودم❈ تاپیکها هم برای بنده نیست❁ برای کاربر قبلیه✺
2803

وای اره 

اون نیاورانیه 🤣

من سر خیلی از تاپیکا واقعا اعصابم خورد میشه ، پس اگر قضاوت الکی کردم یا ازم ناراحت شدید زیادجدی نگیرید ، البته معمولا درست قضاوت میکنم 😂❤
2804
گربه ملوسم که انقد قسم و قران میخورد:/حتی الانم که اومده گفته فیک بودم بازم قسم و قران و فلانمن خیلی ...

خدارو شکر اعتقادات هنوز زنده اس توش😐

کاربر خانم💅💄من الان انقدر خستم و حوصله بحث ندارم که اگه بهم بگی تو گربه ای جای اینکه بهت توضیح بدم نه نیستم حرفت اشتباس بهت میگم میووو  ،اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁 

تجربه ثابت کرده اینایی که اکیپی میان و برا هم تاپیک میزنن و واسه هم میمیرن همشون فیکن و محض سرگرمی و ...

حق

باورت میشه تاپیکاش جذبم نکردکلا ابن سریالی ها رو ندوست

بقیه که عاشقش بودن 

2805
نه عزیزم مرسی گفتی ولی واقعا درکشون نمیکنم

برو تاپیکاشو ببین😂😂😂زده بوذ بچه ها برم اطلاس مال نیاوران که نزدیک خونمونه خرید کنم یا نه😂

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘
بخدا انقد هم پررو بود می‌گفت خب تو همون مجتمع زندگی میکنم دیگه 😎😂یه عده هم حرص میخوردن کارت خطرناک ...

گربه ملوس، همونی نبود پسرهمسایه عاشقش بود؟؟؟؟؟ 

یعنی میشه ی روزی منم بیام تاپیک بی بی چک مثبت بزنم ..ینی میشه؟؟یساله منتظرم😔
2801