2777
2789

چجوری که میگین بده

واقها خیلی بهتر بود همشون .برعکس ب نظرم ناهید مسلمی بدتر از همه بود.الیکا عبدالرازاقی و رویا میرعلی عالی بود

اتفاقا به نظر من جوکر بانوان بهتر از آقایون بود 

منم رویا میرعلمی رو دوست داشتم خیلی 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
مردا فقط میرقصن . رقص و ازشون بگیری عمرا مثل خانما بشنناهید مسلمی هم فوق بیمزه بود واقعا 😬

مردا فقط شوخی های مثبت هجده 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
جوکر آقایون همه اش شوخی جنسیه نمیشه حتی با خانواده دید خانوما با محدودیت ها و شوخی هایی ک مناسب بودن ...

من متنفرم از حرکات رشید 

اصلا نمیتونم تحملش کنم 

بعد مجیر یاسر و نیما فلاح میخوان هی بخندون بدتر مسخره میشن

2804
میدونی وقتی شوخی برنامه ریزی شده باشه این میشه من چقد مناظر بودم رشید بیاد ولی فقظ تونصم قسمت ۱ شو ب ...

خدایی رشید خیلی بامزه بود

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست💞هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست 💞خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد💞
2805
میدونی وقتی شوخی برنامه ریزی شده باشه این میشه من چقد مناظر بودم رشید بیاد ولی فقظ تونصم قسمت ۱ شو ب ...

اره همشون سناریو دارن 

ناهید مسلمی براش نوشته بودن رپ بخونه 

حمید لولایی هم هی دنده عوض میکنه کاملا مشخصه براش نوشتن

خیلی لوسههههه

2801