2777
2789

خونه شون که میرم اصلا انگار من وجود ندارم ، خیلی بی ادبن ، با زور جواب سلام میدن، از وقتی میریم تا برگردیم ۱ کلمه حرف نمیزنن، می‌خوام قطع رابطه کنم ، خسته شدم از این رفتارشون، احساس خوبی ندارم اصلا، مادر شوهرمم دائما شوهرمو پر می‌کنه ، خدا شکر شوهرم زیاد اهل پر شدن نیست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

دوری و دوستی 

دیر برین زود برگردین نزدیک ناهار یا شام برین 

یک سلام کنار همسرت بشین 

فوقش درپهن وجمع کردن سفره کمک کن نیم ساعت یک ساعت بعدهم یواشکی به همسرت بگو بریم 

در کل هم رفت وآمدهاتو کمتر کن اما نمیشه ادم قطع کنه که

نه از همون اولش همینن، فقط تحمل کردم الان ۷ ساله همینن

کلا غیر عادی ان، تو عروسی دعوا راه انداختن، تو عقد دعوا راه انداختن ، همیشه پر توقع ان، ولی ذره ادب و احترام حالیشون نیست، این ۷ سال هم به خاطر شوهرم رفتم تحمل کردم ، ولی دیگه بریدم ، حالم به هم میخوره ازشون

2804

من مادر شوهرم بهم گفت  دیر ب دیر بیا که تازکی داشته باشی چ هبر همش اینجا..

خواهر شوهرمم گفت تو مگه کی هستی 

خودشون میتونن هر حرفی بزنن ولی اگ خواسم عکس العملی نشون بدم میگم عروس بزرگی یعنی من کلا اونور شترم بزرگم باید بیرینن تو سرم و من خفه بشم

ولی شوهرم میبینه مییییبینه و پشت اوناس تا این حد ناعدالتن

قطع رابطه کردم و هر روز شوهرم با کاراش عذابم میدع

من اخر سکته میکنم خوذم میدونم 

واگذارشون کردم بخدا الهی سر بچهاشون در بیادچون منم خونوادم واسم ناراحتن..پس الهی غم اولاد بکشن

اللهمالعجل الولیک الفرج
کلا غیر عادی ان، تو عروسی دعوا راه انداختن، تو عقد دعوا راه انداختن ، همیشه پر توقع ان، ولی ذره ادب ...

اگه شوهرت سر پدرومادرش حساسه غیرمستقیم با ارامش بفهمون بهش که کمتر برید یا خودش بره چون مستقیم بگی صددرصد جبهه میگیره و لج میکنه

برا خودت ارزش قائل باش قطع رابطه نکن ولی ماهی یه بار برو  

من مادر شوهرم بهم گفت دیر ب دیر بیا که تازکی داشته باشی چ هبر همش اینجا..خواهر شوهرمم گفت تو مگه کی ...

ابدا به رفتارهای شوهرت محل نده واکنشون نشون نده خودش خسته میشه من همه این راه هارو رفتم سیزده سال از دستشون کشیدم

هرک کم حسابت کرد نیست حسابش کن

دستام به خاطر ریکا پوست پوست شده بود ، رفته بودیم خونه شون ، یه جوری رفتار کردن انگار من جذامی ام ، دست ندادم باهام ، غذا رو خودشون زود زود کشیدن ، همیشه من میکشیدم، یه جوری رفتار کردن به خدا اونقدر احساس حقارت کردم اونقدر ناراحت شدم که تو عمرم اینقدر ناراحت نشده بودم.

خانواده ام همیشه از گل کمتر نگفتن بهم الان افتادم گیر این آدمای بی فرهنگ😔

2805
اگه شوهرت سر پدرومادرش حساسه غیرمستقیم با ارامش بفهمون بهش که کمتر برید یا خودش بره چون مستقیم بگی ص ...

نه حساس نیست، برا پسرشون هم همچین پدر مادر خوبی نیستن ، هیچوقت تو سختی کنارش نیست، تنهاش میذارن

2801