2777
2789
عنوان

باخودت هزاران بارتکرار کن من فقط هجده سال داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 55 پست
ن مادرم زجر کشیدس تواین سالها همش کنارم بوده نمیدونم چرا از تاپیک شانس ندارم کسی نیومد نظر بده ببینم ...

من گفتم گناه مادرته؟

میگم امان از دستش که با سادگیش اینقد اذیتت کرده

من بودم زندگی نمیکردم با این مرد

تایپیکتم چون خ طولانیه کشی ج نداد

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁 یه سوالی که عجیب ذهنمو درگیر کرده خب من چرا باید برای خواسته یکی دیگه صلوات بفرستم یا هر چیزی؟نذر کردید واسه خودتون بکنید نه واسه مردم که!!!! خیلی حس بدی میگیرم
ن مادرم زجر کشیدس تواین سالها همش کنارم بوده نمیدونم چرا از تاپیک شانس ندارم کسی نیومد نظر بده ببینم ...

اسی ناراحت نشی ها مقصر خودتی چون خودت هم پای زندگیت نموندی کاری کردی که هنوزم شوهرت به خانوادش نیاز داشته باشه مردها عاشق مسعولیت هستن وقتی شما نه خرجی داری نه خونه ای نه دکتر نه جایی باهاش نمیری همش خونه مامانت هستی اونم همین حس می‌کنه که تنهاس و تنهایی هاشو با خانوادش پر می‌کنه اصلا عادت کرده چون شما باید کاری میکردی که وقتش برای زندگی و خونه و زن خودش باشه حالا کمکی یا یه وقتها بره به خانوادش برسه میشه ولی الان تو غریبه ای و اون بچه شما هم در آینده مثل شما میشه و باباش هیچ کاری براش نمیکنه چون یاد نگرفته و وظیفه خودش نمیدونه 

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ۱۴مهر ۴۰۳ بیخیال غصه هام شدم میسپارم به خدایی که همیشه بعدکلی سختی بهم داده ولی بهترینشو داده الآنم بعد از سالها انتظار برای خونه خریدنم دیگه بیخیال شدم میسپارم به خدا می‌دونم بهترین خونه رو میخرم و سال دیگه همین موقع اینجا ثبت میکنم ....خدایا شکرت ⁦♥️⁩

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
خب الان نمیاد هربار بهونه میاره

اون نباید بیاد تو برو خونه ات اگه به کمک هم نیاز داری و دلتنگ شدی از مادر بخواه بیاد خونت دکتر و سونو آزمایش هر چیزی مربوط به خودت بچه هست با خودش برو بگو دکتر گفته با همسرت بیا یا بگو با اسنپ میرم تند میره دل‌درد میگیرم بگو زود بیا خونه تنهام اگه چند بار دیر اومد تو هم بمون نرو اون الان عادت کرده نباشی ولی باش و اونم باید بیاد خونش 

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ۱۴مهر ۴۰۳ بیخیال غصه هام شدم میسپارم به خدایی که همیشه بعدکلی سختی بهم داده ولی بهترینشو داده الآنم بعد از سالها انتظار برای خونه خریدنم دیگه بیخیال شدم میسپارم به خدا می‌دونم بهترین خونه رو میخرم و سال دیگه همین موقع اینجا ثبت میکنم ....خدایا شکرت ⁦♥️⁩
2805
2801