2777
2789
عنوان

روز تعطیل برنامه‌تون چیه🎀🌸

168 بازدید | 21 پست

خودم: 

تمیزکاری

برنامه هفته رو آماده کنم

لباسای هفته رو آماده کنم

اگر خدا قسمت کنه یه فیلم دانلود کردم بعد از مدت‌ها ببینم😂

(شلوار مش رجبم اکانتم تعلیق مشکی شد🥂) من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی" 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

استراحت حالم خوب نیس

من کاربرmim_minام الکی مارو اشتباه نگیرین با اون یکی کاربری دوستم من کاربریشو برداشتم‌چون تعلیقم گرچه نیازی به توضیح دادن نبود ولی خواستم از سوتفاهم ها جلوگیری کنم با تشکر🫠💔__________________________________

دلم میخواد برم خرید ولی حال ندارم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•|
هوا خیلی سرد شده جایی نمیشه رفت منم همسرم بیدار شه فیبم ببینیم واقعا روز تعطیل حوصله کار خونه ندارم

خوش بگذره🌷

(شلوار مش رجبم اکانتم تعلیق مشکی شد🥂) من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی" 
2804
درس درس درس.

موفق باشی🩷

من که دیشب شوهرم بنده خدا تا دیروقت بیدار بود الان تازه بیدار شده خودمم یه ساعت پیش بیدار شدم بریم خرید خونه انجام بدیم ناهار هم روزای جمعه درست نمیکنم اونم بخریم بعد لباساشو بندازم ماشین اتو کنم برای فردا دیگه عصر میریم بیرون بعد هم سریال مورد علاقمون دانلود کنیم ببینیم 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
کیک درست کنم طرح درس فردا و برنامه های این هفته رو بریزم هفته شلوغی در پیش دارم 🥰فیلم ببینم ماسک مو ...

کارات عالی پیش بره🌷

2805
استراحت حالم خوب نیس

چرا؟ 🥺

دلم میخواد برم خرید ولی حال ندارم

برو انرژی هم خودش میاد

2801