2777
2789

قبلا خیلی سخت بود الان میبینی هرکی نشسته چند ماه خونده قبول شده جریان چیه؟ظرفیتا زیاد شده یا با رتبه های بدترم گرفتن؟؟دور و بر شما هم همه قبول شدن؟؟

به سرم زده انصراف بدم منم بشینم بخونم😔

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

نه بابا اطراف من هیچکس خوب نیاورد حتی دختر خواهرشوهرم روزی ۲۰ ساعت درس میخوند هدفشم پرستاری بود ولی ...

دور و بر ما همه امسال پزشکی و دارو آوردن دختره شیمی مدرسه اش رو بزور پاس کرد نشست برای کنکور خوند دارو دولتی آورده

2803
نه بابا اطراف من هیچکس خوب نیاورد حتی دختر خواهرشوهرم روزی ۲۰ ساعت درس میخوند هدفشم پرستاری بود ولی ...

اونی که زیاد درس میخونه موفق نمیشه . اونی که درست درس میخونه چهار ساعت هم بخونه یه چیز خوب میاره

دور و بر ما همه امسال پزشکی و دارو آوردن دختره شیمی مدرسه اش رو بزور پاس کرد نشست برای کنکور خوند دا ...

دوستای منم چیز دندون گیری نیاوردن، درواقع اضلا جیز خوبی نیاوردن. 

زندگیم یهو عوض شد، خیلی یهو.😀
2804
2805

من یه خواهرزاده دارم تجربیه تیزهوشان هم درس میخونه طبق گفته هاش هیچ کس قبول نشده بوده همه پشت کنکور موندن 

آمار شرکت کننده ها بالاست و رقابت وحشتناکه ، یه سری از افراد که شرایط خیلی خاصی دارن قبول میشن فقط

معجزه [تُویـی] کِه میتونی با لبخندت حالمو خوب کنی(:💍♥️ متاهل👩‍❤️‍👨 

به نظر منم امسال بهتر از پارسال بوده خواهرزاده دوستم دندان پزشکی دولتی قبول شد

امسال خیلی گند زدن به رتبه ها اونیم که دندون اورده دیگه خیلی خودشو پاره کرده یا سهمیه داشته یا واقعا خیلی خونده

2801