2777
2789
عنوان

من چند وقتیه خیلی بحس شدم نمیدونم چمه شما راه حلی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 36 پست
وقتی خودتون رو زود وارد سختی های زندگی میکنیدعاقبت همینهاخه با ۲۳ سال کی رسیدی ازدواج کنی ک ۲تا هم ب ...

سرزنش هم کار خوبی نیست برای فردی که حالش خوب نیست

زمان رو نمیتونه به عقب برگردونه

مجبوره که ادامه بده و چه بهتر که کمک باشیم برای دیگران

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
علائم کمبود ویتامین دی،کم خونی،کم کاری تیرویید رو برسی کنین اگر از نظر جسمی اوکی بودین حتما جلسات تر ...

از این نظر مشکلی ندارم کم خونی جزئی که خیلی وقته دارن بقیشو مشکلی ندارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

جان جدت نترکون کاربری ۵ ام ☹️ کد دعوت اپلیکیشن میلی هرکی دوست داشت نصب کنه milli-tlqui

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

از این نظر مشکلی ندارم کم خونی جزئی که خیلی وقته دارن بقیشو مشکلی ندارم

پس عزیز همون افسردگیه.حس پوچی ندارین؟این فکر که بخوابم دیگه بیدار نشم؟

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
وای عزیزم بمیرم برا دلت چقد سخت😮‍💨ینی شخص صمیمی و نزدیکی نداری تو زندگی ک یکم دلگرمت کنه و حالتو خ ...

خدا نکنه دوتا خواهر دارم که یکیش ازم دوره یکیشم کوچیکه با نامادریمم هنوز نتونستم بعد سه سال خوب ارتباط بگیرم بیچاره خیلی تلاش کرد ولی نمیتونم بهش حس نزدیک پیدا کنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

جان جدت نترکون کاربری ۵ ام ☹️ کد دعوت اپلیکیشن میلی هرکی دوست داشت نصب کنه milli-tlqui

2803
سرزنش هم کار خوبی نیست برای فردی که حالش خوب نیستزمان رو نمیتونه به عقب برگردونهمجبوره که ادامه بده ...

درسته حرف شما

اما من خواستم بدونه زود خودش رو انداخته تو منجلاب

زندگی 

گلموم پاره شد از بس گفتم زود ازدواج نکنید زود بچه دار

نشید جوون ها فکر میکنن خونه شوهر چه خبره...

ایشون  الان تو سن پایین با ۲ تا زایمان افسردگی گرفته

ک فقط چاره اش دکتر و مشاور ست

اگر خواستی چیزی را پنهان کنی ،لای یک کتاب بگذار ، این مردم کتاب نمی خوانند.

آخه الکی که نمیشه حتما یه اتفاقی یا حرفی یا چیزی بهمت ریخته. من هر وقت از حرف کسی دلخور بشم یا رفتارش اینطورم مخصوصا از کسانی که توقع نداری.من دو سه روز پیش سر یه رفتار شوهرم که شایدم درست بود .اینطور شدم دوروز افتادم تو جا .حتی جون نداشتم پاشم کاری کنم اما خودما زود جمع کردم.حالا شوهرم چکار کرده بود توی دعوای من و پسرم بی‌طرف شد و طرف منا نگرفت

پس عزیز همون افسردگیه.حس پوچی ندارین؟این فکر که بخوابم دیگه بیدار نشم؟

چرا دقیقا دوست دارم بمیرم ولی یه حس دیگم دارم سردرگمی اینکه بمیرم پس بچه هام چی بعد هی میگم اصلا براچی دنیا اومدم براچی بچه آوردم اصلا هدفم چیه نمیدونم قبلا دوست داشتم درس بخونم الان که شرایطش داره جور میشه دیگه میلی ندارم چون خودم بی مادرم دوست ندارم بچه هام بی مادرشن از طرفی دوست ندارم زندگیمو ادامه بدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آخه الکی که نمیشه حتما یه اتفاقی یا حرفی یا چیزی بهمت ریخته. من هر وقت از حرف کسی دلخور بشم یا رفتار ...

نمیدونم کلا انگار زندگی بهمم ریخته💔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

2804
چرا دقیقا دوست دارم بمیرم ولی یه حس دیگم دارم سردرگمی اینکه بمیرم پس بچه هام چی بعد هی میگم اصلا برا ...

عزیز دلم تمام این بی میلی و بی لذتی و ذوق نداشتن از افسردگیه.میتونی دارو بگیری و همراهش جلسات تراپی تا زودتر خوب شی میتونی بدون دارو شروع کنی مشاوره گرفتن و بعد اگر بهتر نشدی دارو هم استفاده کنی

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
درسته حرف شمااما من خواستم بدونه زود خودش رو انداخته تو منجلابزندگی گلموم پاره شد از بس گفتم زود ازد ...

ما که نمیتونیم یه نفره همه رو از پیش نجات بدیم و کاری کنیم شبیه به ما فکر کنن

پس در عین حال نمیتونیم بابت تصمیماتشون سرزنششون کنیم

هر آدمی واقعا تکلیفش با زندگی خودش مشخصه

من الان تمام نقاط روشن و تاریک مسیر خودم رو میدونم

شما منو بابتش سرزنش کنی، کمکی نمیکنه

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

اما حتما فکر درمان باش تا شدیدتر نشده.خداروشکر دخترای گلت یک دلیل محکم واسه زندگی کردنت هستن‌.یه وقتایی همون افسردگی پس از زایمانه که توجه نشده شدید تر شده

اما حتما فکر درمان باش تا شدیدتر نشده.خداروشکر دخترای گلت یک دلیل محکم واسه زندگی کردنت هستن‌.یه وقت ...

پیش چه دکتری باید برم ؟ چند سال پیش پیش یه روانشناس رفتم بعد فوت مامانم ولی کمکی نتونست بهم بکنه اعصاب و روان و روانپزشک باهم فرق دارن؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

2805
پیش چه دکتری باید برم ؟ چند سال پیش پیش یه روانشناس رفتم بعد فوت مامانم ولی کمکی نتونست بهم بکنه اعص ...

برای دارو روانپزشک عزیز،اعصاب و روان هم میشه رفت اما روانپزشک برای شما بهتره.حق دارین غم از دست دادن مادر سخته عزیز تجربش رو دارم.همون سوگ انگار در شما حل نشده باقی مونده و ذره ذره بیشتر شده

عزیزم هزینه هم میگیرید راهنمایی میکنید شرایط تون برای مشاوره دادن چیه؟

تلگرام عزیز پیام بدین داخل امضام هست آیدیم

2801