2777
2789

بچه ها یه پسری هست همسایه قدیمیمونه

۲۳ سالشه من ۲۰ سالمه..خیلی دوسم داره

همش قربون صدقم میره دستامو میبوسه چشمامو میبوسه میگه به روح مادرم قسم بخاطر خودت و روحت تورو میخوام نع جسمت هی بغلم می‌کرد برام گل خرید

ولی من قیافش به دلم نمیشینه

ولی اصرار داره بهش فرصت بدم تا دوسال دیگه بیاد خواستگاریم

حتی بهش گفتم من بعد ازدواج کمکی میخوام خودم باید برم به قر و فرم برسم به ترمیم ناخن و ترمیم مژه و....من حوصله کار کردن تو خونه ندارم چون تو خونه بابام دست به سیاه سفید نزدم..گفت چشم خودم نوکریتو میکنم اصلا ولی گاهی آشپزی کن دست پخت و بخورم همیشه نه گاهی گفتم باشه

میگه برا قر و فر تو خرج نکنم برا کی خرج کنم و...اینارو گفتم شاید ولم کنه دلشو نشکنم مستقیم

حتی من افسردگی دارم گفتم شاید دیگه اینو بگم ولم کنه..گفتم دارو میخورم حمله عصبی پنیک میشم گفت فک کردی ما سالمیم همه به نوعی افسردگی دارن چیزی نیست که دوست داشتن مگه به این چیزاس من ۷ ساله تو رو دوست داشتم و فلان کمکت میکنم قرصاتو کنار بزاری درمان بشی و ...

حتی گفتم من هم مهدیه میخام هم حق طلاق و تمام حقوقی که تو داری..گفت باشع همه چی تمام کمال بهت میدم

همش نازمو میکشه

چیکارش کنم بچه ها

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

همشووووون اولش میگن همخ کار برات میکنم

شوهر من میگفت من کار خونه هم برات میکنم ولی کارای بسیار شخصیشم من دارم میکنم

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون

هروقت عمل کرد انوقت قبوله 

وگرنه حرفو اولش همه مردا میزنن 

بعدم وقتی نمیخوایش چرا اجازه میدی ببوسه و..

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

شاغله؟ اوصاع مالیش خوبه؟! خیلی سنش کمه اخه 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
2804

والا تا این حد بهش اجازه دادی که بغلت کنه، ببوستت، در حالیکه هنوز نمی دونی دوسش، داری یا نه...! اونم الان تو هوسه، هرچی بگی قبول میکنه، نمیشه خیلی رو حرفاش حساب کرد

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2805

اینا تا وقتیه تو رابطه نرفتی

بعدش یکم عاشق بازی در بیاری پررو میشه

رو حرف پسر این سنی هم نمیشه حساب باز کرد

از آدمای دگم و افراطی و متعصب بدم میاد همونایی که تفکر نقاد نداشتن و کورکورانه هرچی از بچگی تو مغزشون کردن رو پذیرفتن و هیچوقت تحقیق نکردن ! پس اگه از این دست افرادی لطفا اصلا با من حرف نزن چون گفتگوی خوبی قرار نیست داشته باشیم ، مرسی 🍂

همه مردا قبل ازدواج یا س‌ک‌س همینا رو میگن و ناز میخرم.همین که به خواسته‌شون رسیدن یواش یواش همه چیز فراموش میشه. اونایی هم که حتی طلاق گرفتن قبل ازدواج آقا همینطوری ناز کشیده دیگه.فکر کردی فقط این یه دونه‌س؟ ولی اگر نمیخوایش مستقیم و محکم بگو.بیخودی معطلش نکن بگو از قیافه‌ت خوشم نمیاد که بره واقعا

2801