2777
2789
عنوان

از صدای باد متنفرم

205 بازدید | 27 پست

من خیلی شجاعما ولی از بچگی فوبیای باد و طوفان دارم الانم با صدای باد بیدار شدم دیگه خوابم نمیبره همش میترسم. فک کنم پارسالم همچین تاپیکی زدم اینقدر این لعنتی به من اختلال خواب میده🤪

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
وای اون که دیگه هیچی. خداروشکر رعد و برق نیست الان. کدوم شهرید

یه ساعته که بیدارم یکسره میزنه و بارانم تمومی نداره فکر کنم سیل بیاد خندقی پر آب میشن بجنوردیم

●فرهاد ●فرهاد ●فرهاد ●فرهاد ●فرهاد ●فرهاد ●فرهاد ●فرهاد ●فرهاد
یه ساعته که بیدارم یکسره میزنه و بارانم تمومی نداره فکر کنم سیل بیاد خندقی پر آب میشن بجنوردیم

کاش بارون بیاد هرروزم بیاد ولی مِلو و آروم که نه سیل بشه نه حیوانات اذیت بشن نه ما بترسیم😁 تهران فعلا فقط باده و نمیدونم چرا شب تا صب اینجوریه . صب دیگه همه جا آرومه 

2804
کاش بارون بیاد هرروزم بیاد ولی مِلو و آروم که نه سیل بشه نه حیوانات اذیت بشن نه ما بترسیم😁 تهران فع ...

فه اول تهران باران میاد بعد اینجا چطور اونجا نباریده فکر کنم یه خاطر ابرهایی که از سمت روسیه اومده نه از سمت مغرب

الانم پریودم بیشتر عصبیم کرده نه بابا عادت نمیکنم به صدا باید همه جا سکوت باشه بخوابم 😭

برادر منم وقتی چاق بود خروپفای وحشتناک داشت یعنی با دوستاش رفته بود سفر همشون شب تا صب بیدار مونده بودن نتونسته بودن بخوابن ولی لاغر که شد دیگه خروپف نمیکنه. حالا شمام به همسرت رژیم بده لاغر شه خلاص شی😅 البته پدرمم وقتایی که با دندون مصنوعی میخوابه خروپف میکنه طفلک ولی مامانم قشنگ میخوابه. یه وقتا به مادرم میگم من از اون اتاق بیدار میشم چه جوری خودت متوجه نمیشی و راحت میخوابی

2805
جغرافیم بشدت ضعیفه. روسیه سمت شرق میشه?

روسیه بالا سر ماست پست شماله از سمت ترکیه بیاد میشه مغرب سمت ما بخوای بیا میشه مشرق

2801