2777
2789
عنوان

بنظرتون چکار کنم

107 بازدید | 14 پست

دوستان عروسیم باید هفتع پیش بود که کنسل شذ چون یکی از بستگان همسرم فوت شدن .. قراره بعد چهلمش برگذار کنن خانوادمم باخانوادش حرف زدن گفتن دخترمون یه سال عقده بیشتر چهل روز صبر نمیکنیم یه ماه دیگه چهلمشه ولی تا الان تالار نرفتن بگیرن همش بهونه بیارن خو تالار هم پر میشه میوفته عقب ... ب همسرم میگم میگع وقت هست خوب چکار کنم؟؟؟ بخدا خستم .. از یهطرفم برا داداش کوچیکش دارن زن پیدا میکنن میترسم پیدا کنن بگن منتظر بمون تا کاراش بکنه... بگید چکار کنم کمکم کنید

تعداد پستات😁

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇

تو رو خدا بگین از این دوتا عکس 

ک یکی صفحه سفید ساده اس بین کابینای رگه دار

دومی هم صفحه هم بین کابینتی رگدار 

کدوم بهتره 

صفحه و بین کابینتی رو مثل عکس اول انتخاب کردم میگم باز نکنه زشت باشه مشیمون شم تو رو خدا صادقانه بگو چون میتونم ب کابینت کلرم بگم تغییر بده

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
تو رو خدا بگین از این دوتا عکس ک یکی صفحه سفید ساده اس بین کابینای رگه داردومی هم صفحه هم بین کابینت ...

مال من هم صفحه هم سرامیک رگدار برداشتم بنظرم قشنگه.. اولیهم قشنگه .. خود کابیناتت چ رنگین

خو این همه بتون نظر میدم شما هم ی نظری بده😂

بخدا خوندم متنتو.. اما نمیدونستم چی بگم 

بسپار به بزرگترا دیگه... خودت فقط میتونی روی مخ شوهرت کار کنی 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
بخدا خوندم متنتو.. اما نمیدونستم چی بگم بسپار به بزرگترا دیگه... خودت فقط میتونی روی مخ شوهرت کار کن ...

شوهرمم دیگ منتظر خانوادشه .. داداشش میترسم زن پبدا کنع بعد بگن باهم بگیرید😑😑😑

مال من هم صفحه هم سرامیک رگدار برداشتم بنظرم قشنگه.. اولیهم قشنگه .. خود کابیناتت چ رنگین

کابیتام سفید و طرح چوبه  صفحه رو ساده انتخاب کردم بین کابینتی رو رگدار زشت نیس تو رو خدا?

2804
کابیتام سفید و طرح چوبه صفحه رو ساده انتخاب کردم بین کابینتی رو رگدار زشت نیس تو رو خدا?

منم مث تو دوتاشون رگدار برداشتم اگ میخای سفید برداری دوتاشون سفید بردار یعنی یکی کن صفحه و دیوارو شیکتره

شوهرمم دیگ منتظر خانوادشه .. داداشش میترسم زن پبدا کنع بعد بگن باهم بگیرید😑😑😑

بگو خانواده ت قبول نکنن اصلا 

مگه دست اوناست همه چی، شما هم حق دارید نظر بدید خب

2805
تو رو خدا بگین از این دوتا عکس ک یکی صفحه سفید ساده اس بین کابینای رگه داردومی هم صفحه هم بین کابینت ...

اولی

مات به کابیت ها بیشتر میاد و زیاد توی ذوق نمیزنه

البته این نظر منه

سعیدم🤩همشهری امام رضا🥰مجرد و شاغل😉به گذشته فکر نکن اینده تو بساز😉😎🥳
2801