2777
2789

اسمی ازشون نمیبردم . چون بعضیا میومدن عقده گشایی و بهشون توهین میکردن‌ . من مرید و پیرو و نوکر و نوچه نیستم‌ . فقط دیدمشون تو تاپیکا پستاشون رو دیدم. و دوسشون دارم. همین. مث بارون بهار شیراز. مث freedom30 . مث دختر گرانبها. مث مامان دوپسر.اون کاربری ک عکس غذا میذاره اسم کاربربشو یادم رفته ولی ببینمش میشناسم. مث خربوریدان. مث خیلیا. تو تاپیکایی ک میگفتن کاربر موردعلاقه. نمیتونستم تگشون کنم. چون سیل توهین‌ها و تیکه ها روانه میشد ک اه اه این کیه منکه نمیشناسم. جالبه نمیشناختن ولی بعدش شروع میکردن ب توهین و تهمت. خب تو ک نمیشناسی این چرت‌پرتا رو از کجات درمیاری😒

الانم یکاری کردن یک کاربر عزیز بره. متاسفم واقعا

هیچوقت تگشون نکردم و این برام ناراحت کننده‌س ک ابراز نکردم ک دوسشون دارم. ازین ببعد اگ هرکدومتونو دوست داشته باشم میگم

..

من چی

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
تو رو هم دوست دارم. خیلیا رو دوس دارم. منتها حضور ذهن نداشتم

🤍🤍

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2804

دقیقا همینه، میگن کیو میگی نمی‌شناسیییم بعد پشت هم عقده گشایی میکنن😆😁

الان چای با دانمارکی میچسبههه😍عدالتتو قربوون ،عَی خدااا دوبله شکرت✌😘😆❤... اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2805
شمارو هم دوست دارم. اگ همون پرژکی باشین ک پروفایلش شهید سلیمانی بود

اوپرا با کاربری اصلی خودش برگشته،خربوریدان و دیگه نیست

الان چای با دانمارکی میچسبههه😍عدالتتو قربوون ،عَی خدااا دوبله شکرت✌😘😆❤... اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2801