2777
2789

پدرش منو خیلی دوران عقد اذیتم کرد همش می‌گفت بابات اینا کم پول جهاز دادن یا می‌گفت من به شوهرم خیانت میکنم معلوم نیست با کیا حرف میزنم یا می‌گفت عمل کردی با خودت بازی می‌کنی چرا پولای پسرم میندازی عمل کردی بد شدی دیگه منم تصمیم گرفتم دیگه نرم خونشون چون ازش خوشم نمیاد هربار میرفتم یه چرتی پرتی می‌گفت اشک من درمیاورد بار آخر هم سند خونه میخواست هی آزمون سند خونه میخواست پدرش من خونمون رو منت مادر پدرمو کشیدم خریدم بجای جهازم پول دادن خونه خریدیم منم ندادم پدرش از اونموقع باهام لج کرد الان می‌خواستیم با شوهرم میز ناهار خوری بخریم شوهرم می‌گفت مجبورم خودم تنهایی چهار طبقه بیارم بالا چون پدرم نمیاد اینجا بخاطر تو

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
کارگر بگیر و آهنگ خب به درک ک نمیاد رو پخش کن

والا میگه یکبار به اون که ماشین میاره موقع ماشین ظرفشویی خریدن گفتم پول اضافه میدم کمک کن ببرم بالا قبول نمیکنن

یعنی درحالت عادی هم انقدر بدبخت بودین که برای یک میز ناهارخوری پدرشوهرت رو که سنی ازش گذشته بیارین 4طبقه ببرش بالا؟؟؟ 

یا قراره برای اینکه میز ناهارخوری بیاره بالا هر غلطی میخواد بکنه

هیچــ
مگ چ عملایی کردی حالا

دماغمو عمل کردم فیبروز ابرو زدم می‌گفت چرا پولای پسرم میدی یکروز ابروهات درست می‌کنی یکروز ناخن می‌گفت آرایش اینا می‌کنی می‌گفت مادرشوهرت تا حالا یه کرم پودر نزده صورتش تو همش با خودت ور میری

2805
والا میگه یکبار به اون که ماشین میاره موقع ماشین ظرفشویی خریدن گفتم پول اضافه میدم کمک کن ببرم بالا ...

دنبال این پای باباعرو باز کنه به کسی که میاره خودت زنگ بزن بگو من یه هزینه اضافی تقبل میکنم امکانش هست کمک کنید برای بالا آوردن گفت نه بگو تو باربری کسی هست بگید اون بیاد هزینه رو میدم

یعنی درحالت عادی هم انقدر بدبخت بودین که برای یک میز ناهارخوری پدرشوهرت رو که سنی ازش گذشته بیارین 4 ...

می‌گفت کسی ندارم کمکم کنه جز بابام اونم بخاطر تو دیگه خونمون نمیاد انگار من هرزه اینا هستم بخاطر من خونمون نمیاد

والا میگه یکبار به اون که ماشین میاره موقع ماشین ظرفشویی خریدن گفتم پول اضافه میدم کمک کن ببرم بالا ...

بهش بگو من این همه حرف و تهمت و تنهایی به دوش کشیدم اونوقت تو یه میزو میخای بیاری غصت گرفته...بعدم تو افق محو شو😎

2801