2777
2789

کات کرده بودیم هر چند ی تایم کوتاه فقط باهم بودیم همدیگه رو هم تا حالا ندیدیم ولی اون گفت نمیتونه کامل قطع کنه رابطمونو و هر چند وقت یکبار فقط حالمو میپرسه با اصرار زیاد قبول کردم ولی از وقتی دانشگاه قبول شدم دوباره خیلی صمیمی شدیم درسته رابطمون در حد دوستی معمولی الان هیچ حرف دیگه ای نمیزنیم ولی چون اینجا راهم دوره و تنهام خیلی باهاش حرف میزنم و گزارش همه چیزو بهش میگم چیکار کنم میترسم یهو ب خودم بیام وابسته شده باشم

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
اون هیچکاری نکرده اخه فقط چون شبیه هم نبودیم کات کردیم اون یخورده مذهبیه 🤦🏻‍♀️

ببین همه اینا بهونس

کسی ک مال توعه تیغ باشی لا دستاش بازم مال توعه

همه‌نون‌دلشونو‌میخورن‌من‌ک*ر‌مهربونیمو.

دوست دختر پیدا کن برو بیرون نمیدونم اما من برام سخته با کسی ک رلم بود ب عنوان غریبه و رفیق حرف بزنم

هعی کاش ی دختر به من نزدیک باشه پیدا کنم اینجا اما نیست هیچکس 

2805
ببین همه اینا بهونسکسی ک مال توعه تیغ باشی لا دستاش بازم مال توعه

نمیدونم ولی من پیشنهاد دادم ما مثل هم نیستیم دیگه نمیخام در ارتباط باشیم ولی باز ب اینجا رسید اون ول کن نیست دلش میخاد از من باخبر باشه 

همه ک روز اول رفیق نیستن پیدا میشه نگران نباش چ رشته ای میخونی؟

فیزیو ولی این پسره امسال قبول نشد باز میخاد کنکور بده البته سنمون بالاتر هیجده سالمون نیست 😅

نمیدونم ولی من پیشنهاد دادم ما مثل هم نیستیم دیگه نمیخام در ارتباط باشیم ولی باز ب اینجا رسید اون ول ...

چی بت بگم والا

من ک تو کتم نمیره بخام ب یکی فرصت دوباره بدم

همه‌نون‌دلشونو‌میخورن‌من‌ک*ر‌مهربونیمو.

2801