2777
2789
درآمد بینهایت از جیب مردم بیگناه

من جواب دقیق میخوام. اتفاقا درآمدش نباید زیاد باشه برای نمایندگیها. بعدم نون شب که نیست محتاجش باشیم. کسی که فکر میکنه در حقش اجحافه میتونه نخره

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

من جواب دقیق میخوام. اتفاقا درآمدش نباید زیاد باشه برای نمایندگیها. بعدم نون شب که نیست محتاجش باشیم ...

ما داریم توی قرن ۲۱ زندکی میکنیم زمانی که همه چیز به اینترنت وابستس 

و اونا هم از این قضیه سو استفاده میکنن

2803
ما داریم توی قرن ۲۱ زندکی میکنیم زمانی که همه چیز به اینترنت وابستس و اونا هم از این قضیه سو استفاده ...

خب من خودم رایتل استفاده میکنم و اینترنت خلیج فارس که مناسب تر هست. کیفیتم یکیه. 

ما داریم توی قرن ۲۱ زندکی میکنیم زمانی که همه چیز به اینترنت وابستس و اونا هم از این قضیه سو استفاده ...

اگر با منطقمون میبینیم یچیزی گرون هست دلیلی نداره استفاده کنیم. فروشنده هم وقتی ببینه رقیباش جلو افتادن مجبوره قیمتش رو متعادل کنه

اگر با منطقمون میبینیم یچیزی گرون هست دلیلی نداره استفاده کنیم. فروشنده هم وقتی ببینه رقیباش جلو افت ...

من خودم ایرانسل بودم 

دوسال حدودا استفاده کردم ولی آنتن دهی خیلی ضعیفی داشت 

ترابرد کردم به همراه اول 

بهتره آنتن دهیش 

ولی تقریبا تعرفه قیمت ها یکیه 

بالاخره این شرکت ها تا مشتری های ثابت خودشون رو دارن که حاضر میشن به هر قیمتی که شده کنار بیان دیگه توجهی به سایر مشتری های با توان کم نمیکنن