2777
2789

ماشینم جلو خونمون پارک 

مرد همسایمون میخواست ماشینش بذاره داخل احمق انگار ناشیه با دو سه بار فرمول شکستن ماشینش میره داخل اما

هی داد میزد بیا این ماشین بردار 

منم داشتم توی حیاط چایی میخوردم بدون این ک بذم بیرون با صدای بلندی گفتم ماشینم جلوی خونم پارک اگه بلد نیستی برو دست فرمون صداتون چرا بلند ها 

دیدم جواب نداد ماشین گذاشت داخل 

زنشم داشت میگفت عزیزم دیگه نیاااا شوهرم ماشین برد داخل 

منم گفتم برد که برد چرا توی کوچه داد میزنه فامیل منو 

خیلی عصبی شدم بعضیا چه گاون 

شوهرش بار اولشم نیست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

خب اگ میرفتی جا ب جا میکردی چی میشد؟ 

🦧

شاید مث شما شوتی سوار نباشه

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           
2803

اگه کوچه باریکه و شما روبروی در ایشون پارک کردید حق دارن سخته تو رفتن

اگه خواستی با کسی بحث کنی اول دو تا سوال از خودت بپرس کجای زندگیش هستم؟ کجای زندگی مه؟اگه جواب هر دو منفیه پس ادامه نده
2804
فکر کنم قصدشون اذیت کردن تا جوابش دادم ماشین گذاشت توی حیاطشون

ما همین مشکل رو داریم میزاریم ماشین رو داخل اما به سختی

اگه خواستی با کسی بحث کنی اول دو تا سوال از خودت بپرس کجای زندگیش هستم؟ کجای زندگی مه؟اگه جواب هر دو منفیه پس ادامه نده
2805

چه رفتار عجیبی 

اگه راهش باریک میشد و سختش می‌شده 

باید میرفتی جا به جا میکردی 

اصن دوس نداری 

صدات بزنه ناراحت بشی درست و گوشه پارک کن 

مشکل نشه 

واقعا میگن طرف دنبال شره ....

اینجوریه

2801