2777
2789
عنوان

شما اگه بودین کدوم راه رو انتخاب میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 42 پست
باید بگم که آزمون لیسانس به پزشکی برای همه مجازه ولی ۳ یا ۴ برابر کنکور سختتره بازم انتخاب خودته

اره دقیقن همینه خودمم از همینش میترسم

چون دیشب داشتم پیگیری میکردم شرط سنی لیسانس پزشکی شده ۲۷ سال و حتا اگ سال بعد هم برم پیرا بخونم بازم با محدودیت سنیش مواجه نمیشم

ولی خب درسایی ک باید برا اون ازمون بخونم خیلییی سنگین ترره ولی خب خوبیش اینه ک سهمیه داخلش نیست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

اگر توانشو داری دوباره بخونبعدم راجب لیسانس به پزشکی چیزی میدونی؟ فقط تا زیر ۲۷ سال میشه شرکت کرد. ا ...

توانش رو ک دارم

چون تلاش کردن دوباره رو به حسرت کشیدن ترجیح میدم

میدونی دلخوشی اونچنانی هم تدارم تو زندگیم برا همین خیلی ب درس پناه بردم ک لااقل رشته ای ک عاشقشم رو بخونم

اره راجبه لیسانس پزشکی تحقیق کردم دوتا امتیاز داره اول اینک بدون سهمیه س و دوم اینک از ترم ۳ پزشکی میرم سرکلاس بهترین دانشگاه ایران

وگرنه بقیه چیزاش از کنکور به مراتب سخت تررره

راجب ظرفیتش چیزی میدونی؟ دقیق یادم نیست ولی انگار یه بار شنیدم کلا ۳۰ نفر میگیرن

من دیشب تو پیج رتبه ۱ این ازمون دیدم انگاری میگفت ک از ۴۰ نفری ک به مصاحبه ش دعوت میشن فقط ۲۰ نفر قبولن

و خب ظرفیتش خیلییی کمه

2803
با مدرک فرهنگیان نمیشه کنکور تجربی داد و رفت پزشکی مگر اینکه بازنشسته باشی بی اطلاعات حرف نزنیدانصرا ...

من خودم انصراف دادم از دبیری.  ۳ ساله پزشکی میخونم ۴ تا همکلاسی معلم دارم . الانم محل خدمتم گفته میتونم برگردم به دبیری ولی باید تعهد بدم . من به استارتر راهنمایی کردم و تجربمو گفتم ، بدون نظر خواستن نظر نده.

ایوان نجف!  باز دلم کرده هوایترحمت به خلیلی که چنین کرده بنایت...

به حرفای منفی توجه نکن برو دنبال علاقت. که ۳۰ سالگی برنگردی رو همین پله و بگی میخوام کنکور بدم علاقم ...

خودمم همینو میگم ب خدا همین الانم داغون داغونم به رو نمیارم ک خونوادم ناراحت نشن ولی من امسال دلم میخواست برم رشته ای ک عاشقش بودم و الان....

به خودم میگم من پایم خوبه شاید اگ دوباره تلاش کنم بشه و فکر کردن به اینک شاید برای منم اتفاق بیفته دست از سرم بر نمیداره

اگه هم نیارم دیگ حداقل ریسک نمیکنما ازاد نمیزنم فقط میرم روزانه حتی اگه شده همون پیرا

اهامشکلی با هزینش نداری برو بازم خودت میدونی ، من نظر خودم رو گفتمروحیت چطوریه؟ من سال سومم میشه ۴۰۴ ...

روحیم اینطوریه ک حسرت خوردن خیلییی بیشتر از تلاش کردن برام سخته

من خودم انصراف دادم از دبیری. ۳ ساله پزشکی میخونم ۴ تا همکلاسی معلم دارم . الانم محل خدمتم گفته میت ...

تو انصراف دادی دلیل نمیشه بگی دانشکده پزشکی پر شده از فارغ التحصیل فرهنگیان. حرفت بی منطق بود که جواب دادم وگرنه تمایلی به همسخن شدم باهاتون نداشتم. خودتم قطعا برای انصراف کلی هزینه دادی چون دانشجوهای فرهنگیان به دولت تعهد دادن و از اول هم حقوق دریافت کردن

2804
من خودم انصراف دادم از دبیری. ۳ ساله پزشکی میخونم ۴ تا همکلاسی معلم دارم . الانم محل خدمتم گفته میت ...

نه عزیزم کاربر لاله ابی شرایط انصراف فرهنگیان رو گفتن

ممنونم از نظرات هر دوتون

چون منم شنیدم اگ تموم نکرده باشیم حتما باید انصراف بدیم ک واقعاا هزینه ش بالاس

میشه شما بگین تعهد خدمت رو چیکار کردین و از تجاربتون تو سالی ک قبول شدین بگین

ممنونم🙏🏻😔

تو انصراف دادی دلیل نمیشه بگی دانشکده پزشکی پر شده از فارغ التحصیل فرهنگیان. حرفت بی منطق بود که جوا ...

تو مسئول درس خودتی نه حرفای بی منطق دیگران .نگفتم فرهنگیان پر شده؛ گفتم از پیرا و فرهنگیان پر شده . بله شکر خدا داریم پولشو دادم .الانم بحث به فرهنگیان ربطی نداشت . ریپلای نکن رو من.

تو انصراف دادی دلیل نمیشه بگی دانشکده پزشکی پر شده از فارغ التحصیل فرهنگیان. حرفت بی منطق بود که جوا ...

ممنونم ازتون بابت پاسخگوییتون🙏🏻🙏🏻

ایشون شرایط خودشون رو گفتن البته منم با شما هم نظرم ولی خب‌ شاید قانونی بوده ک شده تعهد رو یه جور دیگه بدن

بازم تشکر از اینک توی تاپیکم اومدین🙏🏻🌸

نه عزیزم کاربر لاله ابی شرایط انصراف فرهنگیان رو گفتنممنونم از نظرات هر دوتونچون منم شنیدم اگ تموم ن ...

ببین از هرر رشته ای انصراف بدی جریمه داره هم ازاد هم روزانه هم فرهنگیان چون به هر حال فرد صندلی اشغال کرده . سالی که من انصراف دادم هزینه ها خیلی پایین تر بودن همکلاسیم که امسال دارو اورد ازش شنیدم هزینه ها بالاتر رفتن و اطلاع دقیقی ندارم . باید از محل خدمت دقیقشو پرسید.

از تجاربم اینکه فقط بشین سر درست تو هیچ حاشیه و سایت و فضای مجازی ای نباش ، از ادمای سمی و کسایی که بهت انرژی منفی میدن دوری کن . ولی همون که اول بهت گفتم ذهنت به استراحت نیاز داره منظورم چن ماه  تابستون نیست؛ منظورم اینه یکم خودتو از فضای کنکور دور کن . لیسانس به پزشکی هم من امروز خوندم سال بعد چن تا دانشگاه دیگه هم بر میدارن و داره میره بالا ظرفیتش

2805
تو مسئول درس خودتی نه حرفای بی منطق دیگران .نگفتم فرهنگیان پر شده؛ گفتم از پیرا و فرهنگیان پر شده . ...

نه عزیزم خواهش میکنم ناراحت نشو چون کاربر لاله ابی بیشتر منظورش با انصراف فرهنگیان بوده و خب به هرحال اینجا یجوریه ک شاید بهتره یکم از همون اول از خودمون مشخصات بدیم  ک سو تفاهم پیش نیاد چون میدونی بعضی ها بدون هیچ اطلاعی میاند و نظر میدن البته کاملا بلا نسب شما چون واقعا منظورم با شما نیست🙏🏻🌸

خودتون هم حتما دیدین ادمایی ک بدون اطلاع از یه سری چیزا نظر میدن رو. مثلا من خودم سعی میکنم تاپیک هام رو کامل بنویسم برای نظر افرادی ک تجربه ی مشابه دارن

و خب من به شخصه خودم جور کردن  هزینه انصراف فرهنگیان برام یکم سخته چون واقعا زیاده

بازم ممنونم ازتون ک داخل تاپیک شرکت کردین🙏🏻🌸

2801