2777
2789

بچه ها من ۲۱ سالمه و امسال چهارمین باری بود ک کنکور دادم و خب خونده بودمم اما ترازم ۸ هزار و خورده ای شد و چون زمان انتخاب رشته قانون محرومیت وجود داشت من پیرای روزانه نزدم در حالیکه اگه میزدم حتما قبول میشدم اما تزدم ک محروم نشم چون علاقم به سمت پیرا نیست و قبلنم یه ترم رفتم پرستاری و میدونم ک تو رشته ای ک دلم باهاش نیست اذیتم

خلاصه ازاد زدم و ازاد شهر اودم ک شهر بزرگیه قبول شدم اینم بگم با هزینه ها مشکلی خیلی ندارم بچه ها

بعد الان برام سواله ک برم پیرا بخونم بعد لیسانس به پزشکی بدم

یا نه الکی پول خرج نکنم و دوباره کنکور بدم اینم بگم ترازم نسبت به پارسال ۱۰۰۰ تا پیشرفت کرده و امسال دوتا بدشانسی تو معدل اوردم وگرنه تعهدی شهر خودم قبول میشدم

گزینه ۱) لیسانس به پزشکی

گزینه ۲) شرکت مجدد در سراسری

اینم بگم اگ امسال سراسری شرکت کردم بعدش دیگه روزانه ها رو کلا میزنم چون فکر نمیکنم به جز ۴۰۴ توان دوباره خوندن داشته باشم

لطفااا بیشترر کسایی که با قلق و لِم کنکور اشنا هستن و یا دانشجو و فارغ پیرا پزشکی هستن نظر بدن ممنونم ازتون🙏🏻🙏🏻🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

اگر توانشو داری دوباره بخون

بعدم راجب لیسانس به پزشکی چیزی میدونی؟ فقط تا زیر ۲۷ سال میشه شرکت کرد. ازمونشم خیییلی سخته و ظرفیتشم بینهایت محدود اصلا قبول شدنت تو کنکور خیلی راحتتره تا اون

2804

پزشکی پر شده از دانشجوهایی که قبلا مدرک پیرا و فرهنگیان داشتن. به ذهنت یه استراحت بده . این رشته رو ثبت نام کن در کنارش میتونی برای کنکور هم بخونی . ولی اینکه همینم ثبت نام نکنی ریسکه. مرخصی هم میتونی بگیری، بعضی خوابگاها برای کنکور خوندن مناسبه

ایوان نجف!  باز دلم کرده هوایترحمت به خلیلی که چنین کرده بنایت...

من جات بودم میرفتم دانشگاهالبته بستگی به رشتشم دارهاما بعد ۴ سال پشت بدون شک میرفتم پیرا البته من سا ...

پرستاری اوردم

من امسال روزانه هم میاوردم ولی خودم نزدم ک محروم نشم

2805
پرستاری اوردممن امسال روزانه هم میاوردم ولی خودم نزدم ک محروم نشم

اها

مشکلی با هزینش نداری برو 

بازم خودت میدونی ، من نظر خودم رو گفتم

روحیت چطوریه؟ من سال سومم میشه ۴۰۴ اما خیلی اذیتم 

پزشکی پر شده از دانشجوهایی که قبلا مدرک پیرا و فرهنگیان داشتن. به ذهنت یه استراحت بده . این رشته رو ...

با مدرک فرهنگیان نمیشه کنکور تجربی داد و رفت پزشکی مگر اینکه بازنشسته باشی بی اطلاعات حرف نزنید

انصراف از معلمی بسیار خسارت داره

پزشکی پر شده از دانشجوهایی که قبلا مدرک پیرا و فرهنگیان داشتن. به ذهنت یه استراحت بده . این رشته رو ...

نه رشته سنگینیه کنارش خیلی نمیشه برای قبولی پزشکی تلاش کرد وقت ادم رو خیلی میگیره قبلا یه ترم خوندم

این دو سه ماه همش داشتم استراحت میکردم حتی رفتم سرکار روحیم عوض بشه

خوابگاهی نمیشم شهر خودم قبول شدم

2801