2777
2789
عنوان

رفتم یه انگشتر پس اندازی خریدم

110 بازدید | 12 پست

دیدم ثانیه ای طلا می‌ره بالا منم ته کارتم این ماه ۹ تومن داشتم یه انگشتر۲/۵ گرمی مستعمل برا پس انداز خریدم ۱۳ تومن خوبه بنظرتون چهارتومن از مامانم گرفتم که ماه بعد بدم الان طلا گرم ۴۶۰۰ خرده بود چون تا پنج ماه دیگه میخام پول جمع کنم برا تولد شوهرم گفتم تبدیلش کنم به طلا مستعمل پنج ماه بعد همه این چیزایی که تو پنج ماه میخرم رو بفروشم بنظرتون خوبه یا ضرر میکنم تا پنج ماه دیگه 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
فعلا که طلا ثانیه ای میره بالا پس هر چی بخری ضرر ندارهلعنت به باعثش

اره بخدا من اول مهر گرم ۴۱۰۰ طلا خریدم همینجا همه بهم خندیدن که تو این نرخ بالا چرا خریدی ولی الان از اون روز ۵۰۰ خرده بالا رفت 

عید بفروشیی خوبه

اره عزیزم تولدشون عیده چون برام چیزی کم نداشته میخام هر ماه حقوق هامو پس انداز کنم بصورت طلا انشالله اگه بشه بریم یه سفر خارجی البته یه وامم چهل تومن چند روز دیگه میاد نمیدونم شاید اونا رو هم طلا کنم تا عید 

2804
منم میخوام طلا بخرم نمیدونم الان وقت خریده یا منتظر بمونم

آنقدر طلا فروشی ها شلوغه الان همه میخرن منم گفتم سادگی که قبلا کردم شش ماه پول تو حسابم الکی بود هیچ کاری نکردم الان برم حداقل بخرم همه میخرن جرم شش تومن ثابت میشه

2805
ریال نگه ندارید فقط سریع به طلا یا سکه و دلار تبدیل کنیدارزش پول مون روز به روز متاسفانه پائین تر می ...

دقیقا من نزدیک شش ماه پیش الکی پول نگه داشتم الان پشیمونم دیگه درس عبرت شد برام