2777
2789
عنوان

با نامزدم قهر کردم

342 بازدید | 42 پست

برادر من اپاندیس شد و بردن که عمل کنن من با مادرم موندم همراهش به نامزدم گفتم میمونم همراهش اولش گفت باشه بعد نیم ساعت گفت چرا موندی نمون تا شب برو نمون اونجا بعد من گفتم راه دوره نمیتونم دیگه برگردم و بعدش ناراحت شد  بعد شروع کرد به گیر دادن که اونجا چادر بپوش مانتو چی پوشیدی با بقیه خوش و بش نکن  موهات بیرون نمون مگه نیگفتم نمون .  بعد بحثمون شد و فوشم داد و... من اهمیتی ندادم به حرفاش چون ناراحت بودم و نگران داداشم .بعدش اون شب رو با ناراحتی گذشت تا روز عمل بعد باز گیر داد که چرا موندی  من گفتم عوض این که درک بکنه این حرفارو میزنی بعد یکم بحثمون شد گفتم توومن رو درو نمیکنی باداین که من همیشه درکت کردم و بهت امید گفت کی درک کردی.‌‌..

تا رسید بعد عمل من گفتم برگردم مامانم گف نه بمون نمیتونم تنهایی بابام کف قراره عمت بیاد داداشت رو میفرستم با اون برگردی بعد نامزدم. فهمید که قراره با اونا برگردم و گفت اصلا با اونا برنگرد گفتم پس چیکار کنم گف من نمیدونم برنگرد منم چاره ای نداشتم و باهاشون برگشتم بعد برگشتن رفتم پیش مادرش چون با پدر شوهرم دعوا کرده بوو و قهر کرده بود گفت فقط میگی دور دورباشه ولی اهر جا میخواددباشه رفتیم و برگشتیم باز دعوا کرد که چرا رفتی مگه مگفتم برنگرد... و دعوامون شدت گرف و هی بحث کردیم من زنگ زدم توضیح دادم که مجبور شدم بعدش قهر کردم زنگ و پیام ندارم و اونم همونطور  زنگ زد قط کرد زنگ زدم قط کرد بعد خودش زگ زد ک چرا رنگ نمیزنی گفتم همینجوری  گف کجایی گفتم چطور گف خدنه خاله هاتی یا بیرون دور دور گفتم تیکه ننداز گفت درست میگم دا بعد قط کرد

اینم بگم حال دوتامونم بخاطر شرایطی خوب نیست ولی من ازش انتظار درک داشتم نه مثل همیشه گیر بده بهم 

من بهش گفتم من درکت کردم تا آلان گفت کی درک کردی و دلم شکست چون تا الان خیلی درکش کردم 

(لطفا نگید طلاق بگید کی گناه کاره )و من چیکار بکنم که اینقدر بهم گیر نده

بخدا اعصاب اضافی داری من بودم گوشیو روش قطع میکردم میزاشتم اینقدر پیام بده و زنگ بزنه تا جونش دربیاد

خدا گفته برادر محرمه شوهر شما ماشالا صادر کرد برادر نامحرمه 

بگو اونموقع که من جلو داداشم لباس خونگی تن میکردم تو تو کوچه با توپ بازی میکردی

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

اگه خودت میتونی هر دوتاتون شرایط بدی دارید و ناراحتید، فعلا حرف نزن و سکوت کن. بزار شرایط عادی بشه.

بعد با آرامش باهاش حرف بزن و موضوع رو مطرح کن.

الان چون هردوناراحتید، هرچی ادامه بدید بدتر میشه.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
2803

فک میکنم کلا اخلاق نامزدت همینجوریه و قرار نیس عوض شه شاید ب مرور بهتر شه ولی عوض نمیشه اصلا..

شوهرمنم مث شوهرت بی منطقه یوقتایی ک کارایی از آدم میخواد ک مغزت سوت میکشه خیلی از قبل بهتر شده ولی هنوز همونجور ذهنش مریضه😑

چارش اینه که فقط باج ندی کوتاه نیایی من هی کوتاه میومدم پرو شده بود حتی تا مغازه رفتنمم باید میگفتم دیگ زدم ب در دیوانگی و پرویی الان هیچی نمیگه تقریبا

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! تیکربارداری نیست!! به بارداری تو این ماه امیدداشتم زدم که جلو چشمم باشه که اگ واقعا باردار میبودم الان چندوقتم میشد😔💔 یاامام رضا زائرخودت جوراب بچه نذری رو داد یهویی پس چرا هیچی نشد؟؟؟ 
بخدا اعصاب اضافی داری من بودم گوشیو روش قطع میکردم میزاشتم اینقدر پیام بده و زنگ بزنه تا جونش دربیاد ...

منظورش پیش دکتر و پرستاران بیمار ها بود نه برادرم

درضمن شوهرت فک کنم بد دل هم هست مث شوهرم

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! تیکربارداری نیست!! به بارداری تو این ماه امیدداشتم زدم که جلو چشمم باشه که اگ واقعا باردار میبودم الان چندوقتم میشد😔💔 یاامام رضا زائرخودت جوراب بچه نذری رو داد یهویی پس چرا هیچی نشد؟؟؟ 
2804
منظورش پیش دکتر و پرستاران بیمار ها بود نه برادرم

خب خودت بگو چنین آدم شکاکی بدرد زندگی میخوره ؟!

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2805

مطمئنم این کار تا آخر زندگیت هست بد دلی همسر انگار وقتی زنش هستی که نباید دلت به خانوادت بسوزه انشالله این اتفاق به خانواده‌ش بیافته اون موقع میفهمه که قبل از ازدواج با اون شما برادری داشتی ، 

2801