2777
2789
من خودمم کارمبکنمولی زن یجایی نیازداره که شوهرشم حتی وقتی زن نیاز نداشته باشه یه مبلغ ناچیزی بهش بده

بله موافقم این شوهر باید یه مبلغی رو برای همسرش در نظر بگیره ولی زن هام باید بری خودش یک تکیه گاه مالی داشته باشه که اگر شوهره به هر دلیلی نتونست خرج زنش رو بده زن لنگ نمونه 

ازدواج مگه فقط به خاطر پوله اگر کسی هدف از ازدواج این باشه که یکی خرجمو بده اونوقت شنا درست میگید بر ...

همه چیز کنار هم خوبه اگرم مستقل کامل باشی یکی میشع مثل پدر شما پدر خودم ک یاد نگرفته بود مسولیت پذیری رو بعد ک مامانم ب خودش آمد از بس دلسوزی الکی کرده بود ک بابام رفته بود زن صیغه کرده بود و چنان دوستش داشت بهترین چیزها رو برای اون زنه میگرفت و کیف میکرد ما میگفتیم چرا چنین کردی میگفت مامانت نخواست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
۱/۵۰۰ واسه همه چی

من یه بار گفتم حقوق کارگرا افزایش پیدا کرده 🤣🤣

خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر (شهادت اول حضرت زهرا) بی بی چک مثبت شد ۲۵(شهادت دوم حضرت زهرا)  آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌  ۲۸ تیر ۴۰۳ دخترم اومد تو بغلم خدایا شکرت 🥹🥹🥹

ماهیانه نمیده هرموقع هرچیزی لازم داشته باشم باخودش میرم میخرم خرید خونه و همه چیزم باخودشه چیزی هم لازم داشته باشم کارتشو برمیدارم میرم میخرم یا ازخودم میخرم ولی ازش میگیرم البته طفلی کل پولش دست منه حتی همراه بانک ها ولی هرچی خرج کنم بهش میگم البته بدش هم میاد ک میگم😅

وَتَنَت وَطَنَم ❤چقد خوبه به عشقت برسی بعد کلی سختی🤩😍🤩😍💖
2804

شوهر من خرج خونه همه چی با خودشه چیزی بخام با خودش میخرم 

ولی توی ماه هم گاهی سیصد دویست پونصد تیکه تیکه میده 

خدایا ارامشم تویی 🤍🕊                                               یه دختر آذری هستم ✨                                                     تاپیک های شاد و پر انرژی ، ترکی تگم کنید 🫶🏻               هیچ کسی ارزش اشکامو نداره ! هیچ کسی ارزش ناراحتیمو نداره ! 👩🏻❤️