2777
2789
عنوان

درآمد شوهر

718 بازدید | 82 پست

سلام

بچه ها شوهرم شغلش آزاده و فقط میتونه خرجی خورد و خوراک رو اونم در حد ضعیف تامین کنه .

من درامدم ماهی ۲۳ تومنه و همش افسرده م ازین موضوع خسته م و دارم شدیداً اذیت میشم از فکر و خیال 

چیکار کنم بنظرتون 

دونفری کار می‌کنید کمه؟

هیچ وقت به آدما نگید"چرا اینقدر میخوابی؟""چرا انقدر جوش میزنی""چرا انقدر چاقی"تا کی میخوای درس بخونی""چرا برای چندرغاز میری سرکار؟""این همه تو خونه میمونی که چی بشه"و....  شایداون بین پریدن از یه ساختمون ۲۰ طبقه ، و بیخیال شدن از کاری که سالهاست براش تلاش کرده ،درس خوندنی که پر از فشار عصبی،فعالیت بدنی که نتیجه رو نمیبینه، بیماری که هر روز باهاش دسته و پنجه نرم میکنه و جنگی که راجع بهش با هیشکی حرف نمیزنه و سعی میکنه پیروز بشه ،.ویه حرف شما ممکنه اون لیوان صبری که با چنگ و دندون نگهش داشته...لبریز بشه.                                      ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔                

کارمیکنی ک بخوری بپوشی درامدت خوبه کنار همسرت استفاده کن برا کی جم کنی 

زن آممدم و کاربر قدیمی ریپورتی ،،حرفامو ب دل نگیرخدایا بهمون شادی و سلامتی و پول و دلخوشی دلخوشی عطا کن قربونت برم 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

اوضاع کار شوهر منم اصلا خوب نیست با حقوق من بیشتر مواقع سر میکنیم ولی تصمیم داریم دونفری یه کار تو خونه شروع کنیم دعا کنید موفق شیم یکم اوضاع بهتر شه هم من هم شوهرم داریم دیوانه میشیم

2804
دونفری کار می‌کنید کمه؟

ببین بحث کم بودن نیست.

بحث اینه هیچوقت نمیتونم روش حساب کنم. همیشه وقتی مشکل مالی پیش میاد منم که باید هزینه کنم چون اون نداره.

این عذابم میده هیچ امیدی به آینده ندارم.

کارمیکنی ک بخوری بپوشی درامدت خوبه کنار همسرت استفاده کن برا کی جم کنی

ازین ناراحتم که قدرمو هم نمیدونه ، وقتی اعتراضی میکنم که راضی نیستم از شرایط هم میگه مگه زندگیمون چشه ، چی کم داری ؟ 

در صورتی که یه ریال خرج منو نمیده.نداره که بده 

ازین ناراحتم که قدرمو هم نمیدونه ، وقتی اعتراضی میکنم که راضی نیستم از شرایط هم میگه مگه زندگیمون چش ...

همه کم کسری دارن باید ساخت امیدوارم قدرتو بدونه ک مبدونه ب روش نمیاره غرورش له نشه 

زن آممدم و کاربر قدیمی ریپورتی ،،حرفامو ب دل نگیرخدایا بهمون شادی و سلامتی و پول و دلخوشی دلخوشی عطا کن قربونت برم 

آخه 23 تومن پوله آبجی ، من شوهرم مدیر یک شرکته ، ماهی 70 تومن حقوقشه ، کفاف زندگیمونو نمیده هزار بار ...

۷۰میلیون؟؟؟؟؟

میشه بپرسم مگه تو زندگیتون چیکار میکنید ک ۷۰کمه؟؟؟؟

مگه خوردو خوراکتون از طلاست ک کفاف نمیده البته ببخشید اینجوری حرف میزنم .

عزیزم خیلیا الان با ۱۰.۱۲ تومن دارن زندگی میکنن صداشون در نیومده بعد شما میگی ۷۰ کفاف نمیده؟؟؟؟

والا من همسرم کارمنده ۲۲حقوقشه با دوتا بچه بهترین زندگی رو دارم ..و همیشه شکر گذارم 

2805
آخه 23 تومن پوله آبجی ، من شوهرم مدیر یک شرکته ، ماهی 70 تومن حقوقشه ، کفاف زندگیمونو نمیده هزار بار ...

😳😂اینجورآدماچرافقط تونی نی سایتن دوروبرماپیدانمیشن

۲۳میلیون یه زن حقوق داره که لازم نیس مخارج خونه روتامین کنه خیلیه کلی کارمیشه باهاش کرد

۷۰میلیون؟؟؟؟؟میشه بپرسم مگه تو زندگیتون چیکار میکنید ک ۷۰کمه؟؟؟؟مگه خوردو خوراکتون از طلاست ک کفاف ن ...

😂فقط ماکارمنداییم که قشری متوسط وراضیم

پولدارناله میکنن

فقیراناله میکنن

2801