2777
2789
شوهر منم ۳۹ سالشه اوایل زیاد بود الان دو سه سالیه کم شده هفته ای یه بار اونم بخاطر رضایت من میاد سم ...

همون رفع تکلیف آدم از پا در میاره انگار  خودشون میل و رغبت ندارن چون اصلا تلاشی نمیبینم ازش 

قدیمیا تا سن بالا هم رابطه شون مرتب بود مردای الان زود دارن سرد میشن دست خودشونم نیست ،برای خودشونم ...

دقیقا

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

شوهر منم ۳۹ سالشه اوایل زیاد بود الان دو سه سالیه کم شده هفته ای یه بار اونم بخاطر رضایت من میاد سم ...

کسی نیست بگه آخه لامصب برای چی بدنسازی میری وقتی فایده ای برای من نداره 

بله منم شنیده ام اون پودرا کم میکنه 

ولی قبلا به نفر بدنسازی کار میکرد میگفت باید داشته باشیم بدن فرم بیاد الان دقیق یادم نیست ولی یه چیزی اینطوری میگفت

2803

مادرشوهر من زن دوم بود با اینکه شوهرش مسن بود ومریض میگه مرتب میخواست رابطه 

الان بچه هاشون نسل جدید زود ....

البته ازش خیالم راحته و عشقمون زیاده 

برادراشم همینجور زود ضعیف شدن ،اونجور که از جاریام شنیدم از دردودلاشون 

منم همین فکر رو میکردم

باید سوختو ساخت

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2804
شوهرمم بعداز 12 سال زندگی عاشق یکی دیگه شده هیچوقت فکرشم نمیکردم اینجوری بشه از مردا هیچی بعید نیست

خودش گفت عاشق سده یا چی 

اگه نگفته بنا رو بزار بر اعتماد میدونم سخته ولی بخدا این بی اعتماد و شک قشنگ آدم زمین گیر میکنه 

کسی نیست بگه آخه لامصب برای چی بدنسازی میری وقتی فایده ای برای من نداره بله منم شنیده ام اون پودرا ک ...

فقط الکی خودشونو تو چشم مردم میندازن ،مردم هی میگن خوشبحال زنه شوهرش چه هیکلی داره 

چون خودم بارها دیدم واز دوستام شنیدم این حرف رو 

ولی خبر ندارن از دلم 

2805
مادرشوهر من زن دوم بود با اینکه شوهرش مسن بود ومریض میگه مرتب میخواست رابطه الان بچه هاشون نسل جدید ...

قدیمیا آره اینطوری بودن رابطه شون همیشه برقرار بوده 

منم پدرشوهرم جوون  تر از پسراش هست

خدا رو شکر حداقل سرش تو کار خودشه 

فقط الکی خودشونو تو چشم مردم میندازن ،مردم هی میگن خوشبحال زنه شوهرش چه هیکلی داره چون خودم بارها دی ...

منم همون میگم اینا چشم میخورن ولی نمیدونن از اون بدن هیچی به ما نمیرسه

2801