2777
2789

دوستای قشنگم یه بنده خدایی و من در واقع اقوام هستیم هردو هم مستقل ؛ 

از سال ۹۵ تا ۱۴۰۰ همدیگر دنبال داشتیم اینستا ؛ پسر خاله مامانم هستن ؛ ۱۷ سال تفاوت سنی داریم من ۲۹ ایشون ۴۶ . مادرشون با این ازدواج مخالف بودن براش پاپیش نذاشتن بخاطر اینکه  فکر میکردن برای   اختلاف سنی جواب منفی میدم ! اینم بگم چهره هردو ماه هم چندین سال از سنمون جوون تر هست؛ ایشونم گفته بودن یا من یا هیچ وقت ازدواج نمیکنن!

خوب موقعیت هردو ماهم خوب هست بخاطر موقعیت همدیگر دوست نداریم بخاطر شخصیت هست الویت اولمون ؛ و اینکه ۸ سال منتظر موندن تا سنم بالاتر بیاد و مادرشون الان از خداشون شده راصی هستن به این وصلت... 

شما نظرتون نسبت به این ازدواج چیه ؟

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

به نظرم خیلی زیاده اختلافتون 

حتما برید مشاوره قبل ازدواج

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
2803
2804

من کلا اختلاف سنی زیر ۷،۸سال رو اصلا نمیپسندم‌وتا ۱۵سال هم اوکی هستم ولی برای خانم ۳۰سال 

نه خانمی۱۸باشه همسرش ۳۲مثلا 

اگر احساس کنم که از لحاظ ایمان و اخلاق و خانواده و موقعیت اجتماعی اونی هست که‌میخام با این اختلاف سنی اوکی هستم 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2805
2801