2777
2789
عه ملوس خوبی؟ 😅🤩 برای من اومدن تا ۶ صفحه هم رفته فقط خواستم بدونم باحال محسوب میشه یا نه 😂

سلوم علیکممم

شبتون بخیررر

وای نه مال من جز دوسه تفر هیچکس نیومد😂😂😂

چرا نمیایددددد

❤️‍🔥اصن زن بهرامممم💍 😁  بسم رب بهرام 😂🤚❤️  قشنگتر از چشات کجاست بگو برم‌بجورم🥺

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
سلوم علیکمممشبتون بخیررروای نه مال من جز دوسه تفر هیچکس نیومد😂😂😂چرا نمیایددددد

شبت بخیر بامرام🤩😂

عه الان من میام 🤔👩‍🦯🏃‍♀️

دوباره برگشتم به خاطر دوستان نی نی سایتیم 🥰ولی به دلایلی دیگه نمی تونم و نمیشه که مثل قبل اینجا فعال باشم🥺 فقط یک پیج شخصی اینستاگرام دارم که گاهی اونجا هستم ‌.هرکسی از شما دوستای قدیم و جدید اگه دوست داشتید میتونید درخواست بدین و آدرس پیج رو تو خصوصی بپرسید که بهتون بگم ❤️ 
2804
نیمه باحاله،🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ای بابا بد شد که 😢🥺💔😂

دوباره برگشتم به خاطر دوستان نی نی سایتیم 🥰ولی به دلایلی دیگه نمی تونم و نمیشه که مثل قبل اینجا فعال باشم🥺 فقط یک پیج شخصی اینستاگرام دارم که گاهی اونجا هستم ‌.هرکسی از شما دوستای قدیم و جدید اگه دوست داشتید میتونید درخواست بدین و آدرس پیج رو تو خصوصی بپرسید که بهتون بگم ❤️ 
کدومش

آقا من نهایت ماهی یه تاپیک بزنم 😐😂 تاپیک آخرم دیگه

2805
چرا؟

قراربودخداکمکم کنه ک یه اتفاقی نیوفته ک بیوفتادمن زیرحرف خیلیاله میشدم خیلی قسمش دادم گفتم خداخودت داری میبینی بی کسموکسم باش نزارزیرحرفاشون نگاهاشون له بشم لب پرتگاهم دستموبگیر😞😞درست خدازدوسط قلبم اخ انقدجیگرم سوخت اون اتفاق افتادمنم چندساللللل یواشکی بایدحالت تهوع معده دردروتحمل کنم تحمل نگاه سنگینشون روندارم اوارمیشن سرم😞😞😞😞

2801