2777
2789
عنوان

برای دانشگاه نصیحتم میکنید 😁🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 35 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

حیف وقت و دولت که بخای واسه دانشگاه تیپ بزنی.دانشگاه فقط ارتباط علمی یا اساتید واسه ارشد و دکتری .و ...

جدیییی

اخ مرسی

❤️‍🔥اصن زن بهرامممم💍 😁  بسم رب بهرام 😂🤚❤️  قشنگتر از چشات کجاست بگو برم‌بجورم🥺
2803
سرکلاس مثل من کرم نریز که هرکی هرکار کرد حتما اگه تو نبودی استاد به پای تو بنویسه 😃عزیزم ببخش ندیدم ...

قربونت

دیشب تو تاپیکا گشتم‌دنبالت دیدم‌نیستی

عیبتتو رد کردم

یعنی میشه سال دیگه منم تاپیک بزنم بگم استایلم تو دانشگاه دندونپزشکی چجور باشه؟🥲🥲

💟دختری که واسه استقلالش و رسیدن به هدفش تلاش میکنه💟 به امید رسیدن به آرزو هام😍  طرفدار پر و پا قرص  هشدار برای کبرا ۱۱🤌👮

هرچی راهنمایی بکنن دوستان 

بازم ترم اول سخته و دانشگاه با دانشگاه فرق داره ترم بالاتر همه‌چبو خودت متوجه میشیو اسون تر میشه کارت 

وقتی فاصله‌ی بین ما و درونمان برداشته میشود ؛ فاصله‌ی ما با آدم‌ها تنظیم میشود🌱🫶🏻

یعنی میشه سال دیگه منم تاپیک بزنم بگم استایلم تو دانشگاه دندونپزشکی چجور باشه؟🥲🥲

ایشالا عزیزم💚🫶🏻

وقتی فاصله‌ی بین ما و درونمان برداشته میشود ؛ فاصله‌ی ما با آدم‌ها تنظیم میشود🌱🫶🏻

2804

چرا که نههه😍😍😍😍

ایشالله میشه 

منم تگ‌میکنی میام میگم‌دانشگاه چطوریههه خانم‌دکتر😍😍❤️

هرچی راهنمایی بکنن دوستان بازم ترم اول سخته و دانشگاه با دانشگاه فرق داره ترم بالاتر همه‌چبو خودت مت ...

دقیقا مشکلم همون ترم اولهههه

وییی ویی سلام خوشگل خانوم.🧡😍

تعداد مانتو و پالتو هات خوبه .

نیاز نیست خیلی وسواس به خرج بدی همون سبک همیشگی خودت رو حفظ کن چون قدت بلنده از این مانتو ها بارونیای بلند با نیم بوت خیلی بهت میاد 😍🧡

کلا خودت باشی قشنگ تری😍 منم اول استرس داشتم و خیلی اعتماد به نفسم کمبود و خیلی داشتم خودمو اذیت و معذب میکردم بعد دیدم نه بابا خیلی هم نیاز نیست اذیت کنم خودمو و همین که خود معمولیم باشم کافیه😅

🧡🍁به صبر ، مشکل عالم تمام بگشاید ؛که این کلید به هر قفل ، راست می‌آید🧡🍁

چرا که نههه😍😍😍😍ایشالله میشه منم تگ‌میکنی میام میگم‌دانشگاه چطوریههه خانم‌دکتر😍😍❤️

حتمااااا🥰🥰🥰🥰🥰

💟دختری که واسه استقلالش و رسیدن به هدفش تلاش میکنه💟 به امید رسیدن به آرزو هام😍  طرفدار پر و پا قرص  هشدار برای کبرا ۱۱🤌👮
2805
وییی ویی سلام خوشگل خانوم.🧡😍تعداد مانتو و پالتو هات خوبه .نیاز نیست خیلی وسواس به خرج بدی همون سبک ...

سلام سلاممم  رفیق شب های تااار😍😍😍🫂

خیلی خوشحال شدم اومدی تو تاپیک‌بخدا

جدی

خیلی نگرانممم

پس اوتقدر سخت نیست 

2801