2777
2789

وای طبقه پایینی روانیمون کرد چند روز پیش ک انگار اومدن ویلاشون‌ سر ظهر سر و صدا دوتا بچه بلانسبت انگار اسب بودن  انقدصداشون اومد الانم ساعت ۳ شب دارن ی چی میزنن ب دیوار صداش تا بالا میاد اثاث اوردن ساعت۳ شب خب روز مگه مردین😐 نزاشتن‌ بخوابم

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

منم اوایل خیلی حرص خوردم اما دیگه عادت کردم البته رعایت میکنن ولی گاهی نمیشه من اینجور مواقع دوتا محکم میکوبیم دیوار

‏مثل بقیه فکر کردن...بهت یه زندگی معمولی مثل همه میده...متفاوت باش!😉
2804
واااااای طبقه بالا مام اینجوریه ولی من اعصاب ندارم مدارا کنمیه بار ساعت شش صبح زنگ زدم به مردهیه بار ...

پس کی سروصدا میکرد بچها؟ 

‏مثل بقیه فکر کردن...بهت یه زندگی معمولی مثل همه میده...متفاوت باش!😉
از روزی ک اومدیم آپارتمان میدونستم همچین جای گوهیه‌

همین طبقه بالایی یه بار عروس هلندی هاش رو گذاشته بود تو راهرو ساعت ،۶ صبح

زنگ زدم با داد و بیداد گفتم دهنمونو این کلاغاتون سرویس کردن 

بعد خودش خواب بود

گفت پسرم بوده

گفتم بیجا کرده که گذاشته تو راهرو

منم اوایل خیلی حرص خوردم اما دیگه عادت کردم البته رعایت میکنن ولی گاهی نمیشه من اینجور مواقع دوتا مح ...

تازه اینا پرو‌ پرو میگن اینجا محلش ارومه‌ یانه فعلا ک خودتون آرامش نذاشتید

2805

الان تقریبا ارزونتر ین خونه آپارتمانی هستش کی توانایی خونه ویلایی نو رو داره 

آپارتمان هم شانسیه خوب و بد توش زیاد هست 

این جهان زندان و ما زندانیان                                                                                                                              حفره کن زندان و خود را وارهان                                                                 (مولوی)
همین طبقه بالایی یه بار عروس هلندی هاش رو گذاشته بود تو راهرو ساعت ،۶ صبحزنگ زدم با داد و بیداد گفتم ...

خوشبحالتون‌ من هرچی میخوام برم بگم ساکت شید روم نمیشه 

2801