2777
2789
عنوان

دفع همزاد یا قرین

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 25 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

عزیزم کی اینارو گفته بهت😐😐قرینو همزاد دو تا چیز جدا از همن کاملا و هیچ ربطی به ازدواج نداره لطفا د ...

میگن کسی همزاد داشته باشه ازدواجش سر نمیگیره تا هر مرحله ای هم بره ولی به ازدواج ختم نمیشه من خودم همین مشکل رو دارم و با حروف ابجد برام انجام دادن نوشته بود همزاد و قرین سو دارم 

2803
گیاهه عطاری بگیر.تو اون گروه بیا حتما. نوردرمانی ازدواج و اول هم باطل سحر و انرژی منفی شرکت کن

آره عضو گروه شدم .فقط نمیدونم نوردرمانی و باطل سحرش کدومه و چطور خودم انجام بدم 

میگن کسی همزاد داشته باشه ازدواجش سر نمیگیره تا هر مرحله ای هم بره ولی به ازدواج ختم نمیشه من خودم ه ...

عزیزم اشتباه گفتن اون جن عاشقه در هر صورت همه ادما قرین دارن و نتیجه اعمال ادماست همزادم که نزدیک بشه کلا بیماری میاره ربطی به ازدواج نداره مگه اینکه دعای بستگی داشته باشی که اون فرق میکنه غسل انجام بده خودتو بدبخت نکن و به حرفشون گوش نده اگه دیگه خیلی شک داری باید بری پیش استاد ماورا و کسی که بلد باشه و دعا ننویسه برای مردم در غیر این صورت فقط سنگینی درست میکنی برای خودت

عزیزم اشتباه گفتن اون جن عاشقه در هر صورت همه ادما قرین دارن و نتیجه اعمال ادماست همزادم که نزدیک بش ...

پس چرا مدت هاست ازدواجم سر نمیگیره و هرکی اومده یا خواسته بیاد جور نشده .اگه طلسم یا همزاد بد نیست پس مال چیه هر جور چله هم بود برداشتم تا حالا دعا نگرفتم ولی خودم خوندم 

پس چرا مدت هاست ازدواجم سر نمیگیره و هرکی اومده یا خواسته بیاد جور نشده .اگه طلسم یا همزاد بد نیست پ ...

عزیزم وضو بگیر روی یه لیوان اب چهار قل و ایه الکرسی بخون فوت کن رو اب بعد هربار خوندن بعد از اب بخور هر طعم دیگه ای جز اب داد یعنی سنگینی داری بعد ابو دور نریز بریز پای گلدون بعد که فهمیدی برو پیش شیخ یا روحانی یا استاد ماورا دعانویس کاری نمیکنه فقط بدترش میکنه

2804
عزیزم وضو بگیر روی یه لیوان اب چهار قل و ایه الکرسی بخون فوت کن رو اب بعد هربار خوندن بعد از اب بخور ...

۴ تا سوره رو جدا بخونم و فوت کنم و آیه الکرسی بخونم و فوت کنم بعد که تموم شد از آب طعم کنم ؟