2777
2789
عنوان

خانم ها توروخدابیاین حالم خیلی بده نامزدم ب مامانش النگو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 59163 بازدید | 694 پست

نمیدونم واقعا من هیچی‌تجربه ندارم و سنمم کمه فقط دیدم داری حرص میخوری اومدم تاپیک بزنم یکم آروم شی 😂ببین به نظر من واسه یه تیکه النگو و طلا ارزش نداره اینجوری کنین مامانش به نظرم حرمتش واجب تره اگر خودمم همچین چیزی واسم پیش بیاد ناراحت نمیشم حالا نمیدونم من زیادی اسکلم یا شما ها گندش کردین 😁

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

اصلا احساسی تصمیم نگیر از همین الان یکم سیاست داشته باشاون النگوها موقتیه چند روز دیگه عروسی کنید می ...

قشنگترین جواب👏🏾👏🏾👏🏾

مشاور خانواده👨‍👩‍👦‍👦( اختلافات زوجین،همسرداری،فردی)ومشاوره حقوقی⚖ در حوزه خانواده(طلاق_مهریه_نفقه_جهیزیه_حضانت_ولایت_قیمومت_نسب_ارث و دیگر مسائل مربوط به حوزه خانواده)مشاوره بصورت آنلاین یعنی چت و ویس در تمامی پیامرسان ها(✅تلگرام_✅واتساپ_✅روبیکا_✅ایتا_سروش✅_بله_✅گپ_✅آیگپ_✅ایمو)📱📞شماره همراه:09199541937.......آیدی در تلگرام و اینستاگرام:       moshavere_onlineee........آیدی در سایر پیامرسان ها: moshavere_onlinee                         حق المشاوره جلسه یکساعته مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦: 99 تومن        حق المشاوره جلسه سی دقیقه ای مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦79تومن     حق المشاوره جلسه ۱۵ دقیقه ای مشاوره حقوقی⚖ 99تومن......تنظیم انواع دادخواست،لایحه،اظهار نامه فقط 99 تومن......👈پیج اینستاگرام که هرروز کلی نکات آموزشی همراه با روزمرگی هام رو براتون میذارم+ هایلایت رضایتمندی ها و واریزی ها😍:moshavere.onlineee            
😐😐اگه اعتماد نداشت چرا زن گرف میموند همونجا ور دل ننه جونش کسی که اعتماد نداره و بد دل و شکاکه زن‌ ...

عزیزم شما جامعه رو نمیبینی هرروز هزاران اتفاق می‌افته 

ممکنه طرف مقابل کاملا خانواده خوب همه چی خوب 

ولی اخلاقشون به هم نخوره 

بعد یهو سر لجبازی بگه طلاها رو نمیدم 

بحث بد بودن طرفین نیست 

نامزدی برای شناخته 

2803
😐😐اگه اعتماد نداشت چرا زن گرف میموند همونجا ور دل ننه جونش کسی که اعتماد نداره و بد دل و شکاکه زن‌ ...

حالا ما خبر نداریم از کی نامزد کردن ولی اگر مثلا کمتر از یک ساله که نامزد کردین منم نمیتونستم اعتماد کنم 

شما همه کم سن هستید گفتین برو اعتراض کن باعث خراب شدن رابطه اینا شدید به این نمیگن سیاست بعدم مثل ای ...

اتفاقا جهت اطلاعتون من نه کم سنم نه بی تجربه. منم ۴۰ سالمه، ۱۲ ساله ازدواج کردم و مادر دوتا بچه ام. من فقط احمق نیستم، ترجیح میدم یا با کسی وارد یه زندگی نشیم یا اگه شدیم درست و اصولی زندکی کنیم. سیاست و بی اعتمادی و مادرمن و مادرتو و مسخره بازی بینمون نباشه. استارتر باید خییییلی این موضوع رو جدی بگیره. اصلا چیز کوچیکی نیست...از ماهم راهنمایی خواسته، خواهرانه یا مادرانه بهش گفتم حتما باید توضیح بخواد ازش و سرسری ازش نگذره

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
عزیزم هنوز ک با هم نرفتن زیر ی سقف زندگی کنن اگه زندگی متاهلیش شروع شده بود بله من با صحبت شما موافق ...

عزیزم شما درست تاپیکو نخوندین ما از دیشب تا ۵و نیم صبح تو تاپیک بودیم استارتر گفت عقده حتی تعداد سکه هاشم گف انگار ۱۱۴ تا باید باشه اگه اشتباه نکنم حتی گف سند ازدواجم دست همسرمه.

من عقد بودم شوهرم خونه زد به نامم کلی طلا واسم خرید 

بحث بی اعتمادی نیس بحث زرنگیه شوهره استارتره 

عزیزم هنوز ک با هم نرفتن زیر ی سقف زندگی کنن اگه زندگی متاهلیش شروع شده بود بله من با صحبت شما موافق ...

زندگی متاهلی ینی چی؟ ینی عقد دائم یا فقط جشن عروسی؟؟؟؟

2804
عزیزم شما درست تاپیکو نخوندین ما از دیشب تا ۵و نیم صبح تو تاپیک بودیم استارتر گفت عقده حتی تعداد سکه ...

اره عقدم ۵ ماهه 

۱۱۴ تا هم مهریه دارم

امروز بهش گفتم سند ازدواج رو بده رسمه خونه پدر عروس باشه ن دست تو گفت غلط کردی نمیدم همونجا زنگ زدم ب بابام گفتم بابا سند ازدواج مگه نباید دست تو باشه گفت اره گفتم نمیدن گفت ندن .نامزدم عصبانی شد گفت خودم میام با پدرت حرف میزنم

اصلا احساسی تصمیم نگیر از همین الان یکم سیاست داشته باشاون النگوها موقتیه چند روز دیگه عروسی کنید می ...

مردا اینجوری دوزایشون نمیفته، مطمئن باش. تازه طلبکارم میشه که چرا بهم تیکه انداختی؟ مادرمه، دلم خواسته

خودمون و گول نزنیم

اتفاقا جهت اطلاعتون من نه کم سنم نه بی تجربه. منم ۴۰ سالمه، ۱۲ ساله ازدواج کردم و مادر دوتا بچه ام. ...

خدا به داد شوهرت برسه 

ولی همه مردها مثل هم نیستند 

فوری خفه شن 

خیلی ها هم هستن ول میکنن میرن 

اینا که شما میگید حماقته نه سیاست 

عزیزم شما درست تاپیکو نخوندین ما از دیشب تا ۵و نیم صبح تو تاپیک بودیم استارتر گفت عقده حتی تعداد سکه ...

حتی همون طلاهامو به خاستِ خودم فروختم واسع خونه

با اینکه همه فاکتورا به اسم خودم بود. پس منم باید برمیداشتم دِ برو که رفتی😐 نه همچین چیزی نیس زن و مرد جفتشون باید به هم اعتماد کنن 

2805
عقدیم ۵ ماهه۵ سالم دوست بودیم

ببین عزیزم اگر شوهرت طلارو میداد دست شما بعد ک میخواست بفروشه از دستت درمیاورد اصلا وجه خوبی نداشت چون همه میفهمیدن دیگه هدفشم همین بوده ک ارزش پولش کم نشه برای مادرش نخریده ک خواهرانه بهت میگم سیاست داشته باش خودتو بخاطر این چیزای الکی از چشم شوهرت ننداز بزار بفهمه چقدر خانم هستی  پادرشم بدشو نمیخواد نگران  نباش

اگر زیر ی سقف بودی با شوهرت من نظرم  دقیقا برعکس الان بود  ولی الان ب نفعته ک جبهه نگیری تازه ب شوهرت بگو کار خوبی کردی من خودم پسر بزرگ دارم  البته مجرده ماه پیش سکه و  طلا مستعمل خرید برا سرمایه من میندازم  دستم بعدها هم میفروشم واسه خانمش انشالله طلا میخریم هیچ مادری بد بچشو نمیخواد مطمعن باش 

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
اره عقدم ۵ ماهه ۱۱۴ تا هم مهریه دارمامروز بهش گفتم سند ازدواج رو بده رسمه خونه پدر عروس باشه ن دست ت ...

چرا با حرف چهارتا آدم داری زندگیتو خراب می‌کنی 

از اول خودتو از چشم شوهرت انداختی 

این کارا که کردی سیاست نبود که بهت یاد دادن 

جنگه مگه؟

حتی همون طلاهامو به خاستِ خودم فروختم واسع خونهبا اینکه همه فاکتورا به اسم خودم بود. پس منم باید برم ...

چچقدر شوهرت آدم خوبیه یت شوهرمن آدم عوضیه؟

بهش میگم فاکتور طلاهامو بده میگه چیکارکنی گفتم واسه خودم مگه نیس مگه هدیه نیس؟ میگه آره ولی ب همن خیال باش فاکتورا ب اسم خودمه

2801