2777
2789

سلام چندماهیه عقدم چند سالی هم دوست بودیم .

نامزدم با وام ازدواج نصفشو دادن ۴ تا النگو گرفتن واسه پس انداز حتی همون روزش بهم نگفتن رفتن طلا خریدن برای پس انداز گفتم چرا نگفتی بهم گفت میخواستم حضوری بگم دو روز ندیده بودمش.

بعد گفتم حداقل سکه امامی میگرفتی گفت النگو بهتره و..گفت جای امن پیدا نکردم گفتم ب مامانم بگیرم بندازه دستش

ب خودم گفتم خب حداقل ب من میگرفت ۵ ماهه عقدم همش دوتا ظریف النگو دارم .

البته واسه مامانش نگرفته اندازه دست مامانش گرفته ولی واسه خودشه.

به نظرتون اینو بهش بفرستم یا ن؟

یه چیزی بگم واقعا از کارت ناراحت شدم
مگه من همسرت نیستم؟ چرا ب دست من النگو نگرفتی یعنی انقدر بهم بی اعتمادی؟ تازه عروسم هستم تو عروسی اونایی ک بعد من نامزد شدن طلاهاشون بیشتر از من بود حداقل ب دست من میگرفتی ولی باشه عب نداره یاد دادی بهم پنهون کاری رو و بی اعتمادی رو

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
چی بگم😢

حتما بگو بگو طلاهایی ک با وام ازدواجمون گرفتی برای من بیار مگه با مادرت ازدواج کردی ک وام ازدواجو دادی طلا براش چ اروم ریلکسی خوشبحالشون والا

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤ 

چه میدونم شایدم حق داشته دوره زمونه خوبی نیست 

شاید خیلی باتدبیر بوده گفته یوقت اگر به مشکل برخوردیم خدای نکرده طلاها رو بر نداری و بری 

شاید هم حق داشته 

واقعا به کسی نمیشه اعتماد کرد دیگه الان دوره شناختن از همدیگه هست عرف بر اینه که وقتی رفتین زیر یه سقف اعتماد بیشتر میشه و میتونه برات طلا بخره بندازی دستت 

2805

اصلا احساسی تصمیم نگیر از همین الان یکم سیاست داشته باش

اون النگوها موقتیه چند روز دیگه عروسی کنید میدم ب خودتون

ارزش نداره خودتو کوچیک کنی یا فکر کنن ندید بدید و خدایی نکرده عقده ای هستی

فقط وقتی حضوری دیدی با لبخند ب شوهرت بگو کار خوبی کردی طلا خریدی پس انداز خوبیه فقط اگه اندازه دست من میگرفتی بهتر بود بالاخره سرخودت توی دوست و اسنا بالا میرفت 

فقط گافیه منظورتو برسونی

چی بگم😢

بهش بگو خدا رو شکر که رففتید طلا گرفتید پولها میموند روز به روز لی ارزشتر میشد ،حد اقل چند وقت دیگه برای عروسی سرمایمون بیشتره 

ببین عکس العملش چیه

این جهان زندان و ما زندانیان                                                                                                                              حفره کن زندان و خود را وارهان                                                                 (مولوی)
2801