2777
2789
عنوان

کرم دور چشم

87 بازدید | 4 پست

سلام دوستان، کسی کرم دور چشم زهرمار بیواکوا استفاده می‌کنه؟ طریقه مصرف و تاثیرشو اشتراک بزاریم؟! من امروز گرفتم تو اینترنت هم خوندم یه چیزایی ولی شنیدن تجربه ها یه چیز دیگه س انگار  

من گرفتم چند شب اول مداوم زدم و خیلی خوب بود منتها باید مداوم استفاده کرد و در کنارش موارد دیگه مثل ساعت خواب و آب و اینا هم رعایت کنی بهتره با همه اینا من از کرمش راضیم یه سری شب فقط دو ساعت خوابیدم ولی اصلا مشخص نبود البته من گودی زیر چشم و سیاهی شدید داشتم بخاطر عینکی بودن و عوامل دیگه الان واقعا خیلی بهتر شده 

من یقین دارم، خدایی که او را خلق کرده است ؛ لایق سپاس و ستایش بی انتهاست!
من گرفتم چند شب اول مداوم زدم و خیلی خوب بود منتها باید مداوم استفاده کرد و در کنارش موارد دیگه مثل ...

خداروشکر که بهتر شدی عزیزم و ممنونم که جواب دادی گلم، خب باید شبا قبل خواب استفاده کنی؟ یا هروقت دیگه ای هم میشه؟! و باید چقد رو صورت بمونه؟ و اینکه پشت پلک هم بزنی یا فقط زیر چشم؟ منم هم گودی دارم هم سیاهی

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

خداروشکر که بهتر شدی عزیزم و ممنونم که جواب دادی گلم، خب باید شبا قبل خواب استفاده کنی؟ یا هروقت دیگ ...

ممنون خواهش میکنم 

من قبل خواب میزنم چون احساس میکنم چشم سنگین میشه راحت تر میخوابم ولی روز هم زدم راستش و مشکلی نداشته 

مثل کرم میمونه ولی آبکی تر تا حدی که جذب بشه کفایت میکنه اگه روز میزنی و عجله داری بعدش بری بیرون یه لایه نازک بزن و خوب ماساژ بده که جذب بشه چون به شدت زیر نور براقه برای شب میتونی بیشتر بزنی که تاثیرش هم بهتره 

من برای پشت چشم هم استفاده کردم مشکلی نداشت فقط قبل از استفاده روی پوست دست امتحان کن که مطمئن شی حساسیت نداری و کرمی که گرفتی مشکلی نداره 

امیدوارم مفید باشه برات 🌱💫

من یقین دارم، خدایی که او را خلق کرده است ؛ لایق سپاس و ستایش بی انتهاست!
2803
ممنون خواهش میکنم من قبل خواب میزنم چون احساس میکنم چشم سنگین میشه راحت تر میخوابم ولی روز هم زدم را ...

خیلی ممنونم حتما که مفیده عزیزم، والا فروشنده گفت اصله بخاطر برچسپ هولوگرام، خب پس شب بزنم اوکی تره، بازم ممنونم که وقت گذاشتی