2777
2789

دیاکو 

بلاخره منم ی روزی خونه دار میشم😍 ی روزی ی عالمه طلا میخرم..ماشین مورد علاقه مو میخرم...اونجوری ک دلم میخواد زندگی میکنم...الهی ک هرکی مستاجره خونه دار بشه ...هر حاجتی داری بهش برسی الهی امین. امضا مو دیدی برام ی صلوات بفرست ...اگ فرستادی بگو منم برات بفرستم 💜😍.                                                   خدایا شکرت❤️🙂
نمی‌دونم من شخصا اسم سنگین بزرگ دوست دارم حتی بین همسالانش هم خوب بهتر ازین آرتا مارتا هاست

آرتا مارتا هم اتفاقاي اسم هاي اصيلي هستن عزيزم به اندازه همايون قدمت دارن😂😂آرتا هم اسم پهلوون ايراني بوده و خيلي قشنگه

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم دختر كوچولوى من🌊🧸🎀🍼

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

همایون قشنگه

چند روز پیش تو آزمايشگاه ی آقایی حدود ۶۰ سال بود اسمش کودک بود😐😐😐😐

شاخ درآوردم قشنگ🤐🤐🤐

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤
نمی‌دونم من شخصا اسم سنگین بزرگ دوست دارم حتی بین همسالانش هم خوب بهتر ازین آرتا مارتا هاست

راستش یه آقایی میشناسم سی و خورده ای ساله اسمش باریش هستش یه اسم ترکی که به زبون ما تلفظش بارش هستش ایشون میگه من تو بگویم و حتی دانشگاه خیلی سر اسمم اذیت میشدم چون یه اسم ناشناخته ای بود و همه مسخرم میکردن ولی جالبه الان از فامیلا و آشناها میبینم که اسم بچشون اینه و اذیت هم نشدن  چون اکثر بچه های الان این اسمارو دارن یا یه آقا یاشار هم میشناسم ایشونم همین نظرو داشتن که اذیتش میکردن خب نظر من اینه که طبیعتاً اکه اسم بچه های امروزی رو هم بزاری همایون و کتایون و نمی‌دونم آذر و ثریا تو آینده مطمینا اذیت خواهند شد 

راستش این نظر منه و هیچ اجباری نیست که شما هم دقیقا هم نظر من باشین 🙏❤️

یه بار تو یه مجلسی یه گوشه نشسته بودم و حوصلم سررفته بود یه خانم انرژی مثبتی  اومد پیشم و بدون مقدمه بهم گفت چه دختر خوشگلی چه صورت قشنگی و رفت اون جمله یه حس مثبت و رنگی رنگی بهم القا کرد که توطول بیست سال زندگیم تاحالا نچشیده بودمش و هنوزم وقتی بهش فکر میکنم قلبم اکلیلی میشه وهمون چند تا کلمه معمولی منو اون شب تبدیل کرد به یه دختر پرانرژی و شاد.از اون شب به بعد تصمیم گرفتم منم همین حس مثبتو به اطرافیانم بدم و خجالت و تکبرو بزارم کنار و هرکسی که در نظرم یه نکته مثبت داشته باشه بهش یادآوری کنم و بگم که چقدر خاصش کرده شاید تونستم منم همین حس نابو بهش بدم😍❤️
2804
آرتا مارتا هم اتفاقاي اسم هاي اصيلي هستن عزيزم به اندازه همايون قدمت دارن😂😂آرتا هم اسم پهلوون ايرا ...

اسم باید صوت قشنگی داشته باشه صوت مهمتر از معنی و شاهنامه ای بودنش مثلا من خودم اگه دختر دار بشم اسمش میگذارم شهرزاد خیلی خوش آوا است مهم نیست قدیمی اصیل و همیشگی 

باید بین همینو سالاش اسمی داشته باشه که مسخره نشه دیگه هر دورانی یه نوع از اسما توش پررنگ تره بهتره ...

فک کنم بهتره بجاش فرهنگ سازی کنیم که مسخره نشه! 

چرا باید مسخره باشه

مگر ی معنی زشتی بده ک ثبت احوال ثبت نمیکنه اصن

2805
فک کنم بهتره بجاش فرهنگ سازی کنیم که مسخره نشه! چرا باید مسخره باشهمگر ی معنی زشتی بده ک ثبت احوال ث ...

شما نمیتونی فرهنگ همه رو تغییر بدی این نشدنیه ولی میتونی از بروز همچین فاجعه ای جلوگیری کنی چون اسم رو اعتماد به نفس بچه خیلی تاثیر می‌ذاره 😂

یه بار تو یه مجلسی یه گوشه نشسته بودم و حوصلم سررفته بود یه خانم انرژی مثبتی  اومد پیشم و بدون مقدمه بهم گفت چه دختر خوشگلی چه صورت قشنگی و رفت اون جمله یه حس مثبت و رنگی رنگی بهم القا کرد که توطول بیست سال زندگیم تاحالا نچشیده بودمش و هنوزم وقتی بهش فکر میکنم قلبم اکلیلی میشه وهمون چند تا کلمه معمولی منو اون شب تبدیل کرد به یه دختر پرانرژی و شاد.از اون شب به بعد تصمیم گرفتم منم همین حس مثبتو به اطرافیانم بدم و خجالت و تکبرو بزارم کنار و هرکسی که در نظرم یه نکته مثبت داشته باشه بهش یادآوری کنم و بگم که چقدر خاصش کرده شاید تونستم منم همین حس نابو بهش بدم😍❤️
شما نمیتونی فرهنگ همه رو تغییر بدی این نشدنیه ولی میتونی از بروز همچین فاجعه ای جلوگیری کنی چون اسم ...

فرهنگ همه رم نتونی تغییر بدی میتونی به بچت یاد بدی ک به کتفش بگیره😂🦦

قبول دارم روی اعتماد به نفس و اینا تاثیر داره ولی حداقل اینا اسمایی نیستن ک بچه بخواد اعتماد بنفسش بره وقتی ک دیگه خیلی بد باشن خوب نیس

وگرنه وقتی معنی درست حسابی بده خیلیم جذابه دیگه🥲

با بی فرهنگام کاری نداریم😂🦦

2801