2777
2789
عنوان

شوهرم میگن دیوونه شده هرکی دیدتش میگه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 57 پست
عزیزم چن سالته ؟ خودت هنوز همسرتو دوس داری ؟

حتی نفرتم ندارم   نفرتم ب خودمه خودم ک انقد ساده و بی عقلم  اون واسم با بقال کوچه فرقی نداره ولی چ کنم ک پدر دوتا بچه خیلی کوچیکه ؟ نه میشه بدم بره ن میشه ندم 

حتی نفرتم ندارم نفرتم ب خودمه خودم ک انقد ساده و بی عقلم اون واسم با بقال کوچه فرقی نداره ولی چ ک ...

قربونت برم 😔

بنظرم زنگ بزن به یه مشاور خوب 

اگه بگم به خاطر بچه هات برگرد ، ظلم به جوونی و زیبایی خودته 

اگه بگم برنگرد ، ظلم به بچه هات و بی پدر کردنشونه 

ولی شرط بزار بگو باید بریم مشاوره 

شرط و شروط زیاد بزار

من مشاور خوب همیار عشق میشناسم

خودت یه زنگ بزن ۳۰۰ تومنه هزینش

اول زنگ بزن خودتو خالی کن بعدش تصمیم بگیر

چون خیلیییی تصمیم سرنوشت سازیه....

هیچی نمیتونم بگم چون واقعا بهت ظلم شده 😔 اما بچه هاتم بابا میخوان 😔

قوی باش مادر 

بخاطر بچه هات اونا جز تو کسی رو ندارن 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

همینارو بنویس توگوشیت و بزارتصویر زمینه اتهربار چشمت خورد ب گوشیت بدونی وقل دل سوهتن نیستا جدا نشدی ...

بنویسم ؟ هربار ک قرص قلب و مسکن میخورم  یادم میاد هربار ک بچه دومی و میبینم یادم میاد ک سرش چی بم گذشت 

هربار خودم و تواینه میبینم یادم میاد روزایی ک  تواینه اشک میریختم و فک میکردم زشتم 

هربار اسمون و نگاه میکنم یادم میاد چ شبایی رو ب اسمون  اشک میریختم تا صبح شه 

قرص ارامبخش میبینم یادم میاد   

اسمشو میشنوم یادم میاد 

سرمو میزارم رمین یادم میاد چ شبایی بالشت زیر سرم خیس اشک میشد 

زن حامله میبینم یادم میاد   تاپیک خیانت میبینم یادم میاد 

ب هرجا نگاه میکنم یادم میاد  نیاز ب نوشتنه؟ 

بنویسم ؟ هربار ک قرص قلب و مسکن میخورم یادم میاد هربار ک بچه دومی و میبینم یادم میاد ک سرش چی بم گذ ...

الهی بمیرم واست، چقدر سخته واقعا.

کاش بری با مشاور صحبت کنی و بعد تصمیم بگیری.

اگه برگشتی هم نمون و هر چیزی رو تحمل نکن

از روز اول باهاش اتمام حجت کن و بگو هر موقع بفهمم که‌دوباره همون آدم قبل شدی ولت میکنم و میرم

ایشالا که خدا بهت آرامش بده عزیزم.خیلی اذیت شدی واقعا

❤️مامان طلا و آلا❤️.کی بزرگ‌شدم که بعدش مامان شدم‌اصلا😕
2803

چی بگم خداکنه سرش به سنگ خورده باشه

به منم شوهر نامردم گفت پشیمونه کلی گریه زاری راه انداخت و ادای حال خرابا رو درآورد رفتم تمام شکایت هامو پس گرفتم برگشتم صد بدتر خیانت کرد له شدم آبروم پیش همه رفت دست از پا دراز تر باز برگشتم الانم دوباره همون فیلم تکراری رو بازی میکنه

مثل من سادگی نکنی بی قید و شرط برگردی ها

گر تحمل نکنم جور زمان را چه کنم‌...
چی بگم خداکنه سرش به سنگ خورده باشهبه منم شوهر نامردم گفت پشیمونه کلی گریه زاری راه انداخت و ادای حا ...

خودممممم میدوووووونم ......  تازه این پشیمون نیستا😂فقط دلتنگ بچه ها و زندگی گرم و نرمشه... قطعاک همین الانم که خلو چل شده سرش ب صدجا گرمه   اصن دیگه غرور و شخصیت نداشته ام اجازه میده ک ب چشم شوهر و مرد زندگی تا ابدبش نگاه کنم؟ هررررگز  من حالاهم ک برگردم   شده یروز ب عمرم مونده باشه ولش میکنم بزار بچه هام از اب وگل در بیان ..

بزار ‌وقتی اندازه تو زجر کشید بعد برگرد تازه داره می‌فهمه چه جواهری را از دست داده

اگه که صدبار تیکه تیکه بشه و باز استخوناش بهم بچسبن  نمیتونه حجم دردی ک به یه زن باردار  منتقل کرد اونم ب مدت ۸ مـــاه و بعدش تا یکسال ... و عوارضش تا ابد  و     درک کنه ... 

2804

من اگه جای شما بودم برنمیگشتم 

تو اون خونه دوباره آرامش روانی برقرار نمیشه 

بچه ها بیشتر زجر میکشن

خیلی از مادرا تنهایی بچه بزرگ میکنن

چرا میگین بخاطر بچه ها برمی‌گردم بزرگ شدن جدا میشم؟

هم خودتون داغون میشین هم بچه هاتون 

2805
من اگه جای شما بودم برنمیگشتم تو اون خونه دوباره آرامش روانی برقرار نمیشه بچه ها بیشتر زجر میکشنخیلی ...

کسی که با کسی زندگی می‌کنه دوستش داره وگرنه هیییچ کسی به خاطر بچه حتی اگه ده تا باشن به زور با کسی زندگی نمیکنه مگه اینکه حامی مالی و عاطفی نداشته باشه 

همه خیانتشو فهمیدن؟! اگه اره اداهاش برای ابروی رفتشه ن ب فکر بچه ست ن ب فکر زندگیش 

اونداگذبچهذو زندگی براش مهم بود ک خیانت نمیکرد 

ب هرحال هزارتا راه هست ک خودتو نابود نکنی 

ی خونه بگیره براتون هرازگاهیم بیاد ب بچه هاش سر بزنه 

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2801