2777
2789

خدایا دیگه خسته شدم😭😭دیگه چقد بی پولی بکشم😭چرا انقد باید تحت فشار باشم😭😭 کمرو ماهام تو ۱۸ سالگی شکستنو نمیتونم کار کنم،بابام‌۱۱ ساله که بخاطر سکته ای ک کرده نمیتونه کار کنه داداشمم معتاد شده😭😭مامانمم که همه نوع بدن درد داره😭😭تمام کارای خونه به عهده منه😭😭حقوق دانشجوییم ۵ تومن بود ۴ تومنشو دادم به کلاسای خواهرام که کنکوریه و درسش فوق الادعس و مطمعنم پزشکی قبول میشه و دارم ساپورتش میکنم که بره دانشگاه و نمیتونن کار کنن چون کوچولو ان،دو تا خواهرای دیگه ام هم مدرسه نمونه ان و درس خونن خیلی اما حتی پول نداشتم کتاب کار برا خواهرم بخرم😭😭دندون خواهرم خراب شده باید عصب کشیو بعد پرش کنه اما پول ندارم دیگع😭😭۱ تومن داشتم که ۴۰۰ تومنشو دادم به قرضام😭😭 حالا خواهر کوجولوم پیام دادع گفته پول دهری بدی دندونمو درست کنم😭😭گفتم ن😭😭چند ساله داره از درد میمیره😭😭نه عمویی ن خاله ای نه هیشکیو دارم😭😭فقط خودم هستمو خدا😭😭خدا چرا داری تو سن ۲۰ سالگی انقد زجرم میدی😭😭

خسته از هر چی که بود،خسته از هر چی که هست🥀                  کاربر قدیمی هستم  علی یاسینیِ سابق ام  اکانتم هزار بار بی دلیل تعلیق شد  لطفا تعلیقمون نکن نی نی یار،چون این اکانت دست دو نفره  

خسته از هر چی که بود،خسته از هر چی که هست🥀                  کاربر قدیمی هستم  علی یاسینیِ سابق ام  اکانتم هزار بار بی دلیل تعلیق شد  لطفا تعلیقمون نکن نی نی یار،چون این اکانت دست دو نفره  

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

از خدا میخوام مشکلاتتو حل کنه

زمانی که استخوونام در حال خورد شدن بود زمانی که پر از درد بودم خدا بود که نجاتم داد خدا بود که نور امید رو در سینه من تابوند بهترین مرهم بهترین یار و رفیق من خداست اندازه تمام آسمان و زمین شکرت ای بی نهایت ای بی همتا ای مرهم❤️💕😍💞💫💚
2804

اول ببر داداشتو کمپ ترک کنه کمک حالت باشه بعدش هم خدا بزرگه میگذره انشالله حداقل دوتا باشین

خداوند دایره انسان های اطراف شما را کم می‌کند چون مکالماتی را میشوند،که شما نمیشنوید؛🥹🌼🌱
برین تحت پوشش بهزیستی دندانپزشکی رایگان میفرسته دانشگاه دندان پزشکی

۱۰۰ هزهر بار رفتم

بی فایدس

صبر داشته باش پسر، درست میشه

دخترم🥲

2805
باور کن ما اینجا خیلیا شاید نصف مشکلات شمارو ندارن کمیته اونقدر ساپورتشون می‌کنه ک نگو چجوری که میگی ...

تحت پوشش بهزیستی ایم

و خدمات زیادی نمیدع واقعا

ماهانه ۲ تومن میده بهمون

واقعا کفاف نمیده😭

2801